Administratorzy programów badawczych w dziedzinie biologii, środowiska i nauki o Ziemi lub obrazowania satelitarnego, nauk o życiu

Numer referencyjny: 
Aktualne procedury naboru: 
06/02/2018
Termin: 
08/03/2018 - 12:00(czasu brukselskiego)
Lokalizacja: 
Grupa zaszeregowania: 

Zanim zdecydujesz, czy chcesz wziąć udział w tej procedurze naboru, przeczytaj Zaproszenie do wyrażenia zainteresowania i upewnij się, że w dniu wysłania zgłoszenia będziesz spełniać wszystkie wymienione w nim kryteria.

Twoje zgłoszenie może dotyczyć tylko jednego profilu.

Procedura naboru

 • Procedura naboru obejmuje kilka etapów. Jeżeli data i godzina nie są potwierdzone, wszystkie terminy należy uważać za orientacyjne.
 • Będziemy komunikować się z Tobą za pośrednictwem Twojego konta EPSO.  Znajdziesz w nim wszystkie informacje na temat przebiegu procedury, takie jak zaproszenia na testy i wyniki swoich testów.
 • Podczas trwania procedury naboru sprawdzaj swoje konto EPSO co najmniej dwa razy w tygodniu.
 • Pamiętaj, że nie wystarczy uzyskać wymaganego minimum punktów w testach.
  Tylko kandydaci z najlepszymi wynikami przechodzą do następnego etapu procedury rekrutacyjnej.

Zgłoszenie kandydatury

Jeśli postanowisz się zgłosić, postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej:

 1. Utwórz konto EPSO, jeśli jeszcze go nie masz.
 2. Upewnij się, że wylogowałeś się ze swojego konta EPSO.
 3. Kliknij na przycisk „Zgłoś swoją kandydaturę” poniżej.
 4. Zaloguj się na swoim koncie EPSO.
 5. Przeczytaj instrukcje, jak wypełnić formularz. Podczas wypełniania zgłoszenia postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlającymi się na ekranie.

Co zrobić w przypadku problemów z dostępnością naszego serwisu i procedur naboru? Dostępność jest dla EPSO bardzo ważną kwestią. Dokładamy wszelkich starań, aby stale poprawiać dostępność informacji i procedur naboru. Jeżeli mimo to masz trudności z dostępem do niektórych części naszej witryny internetowej lub niektórych dokumentów, prosimy o kontakt

 1. Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy online w języku lub językach wymaganych w Zaproszeniu do wyrażenia zainteresowania.

  Pamiętaj, że Zaproszenie do wyrażenia zainteresowania zawiera instrukcje dotyczące języka, w którym należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Niespełnienie tego wymogu może prowadzić do wykluczenia z procedury naboru.
   
 2. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego jest czasochłonne. Radzimy nie czekać z tym do ostatniej chwili. EPSO nie będzie akceptować zgłoszeń, które wpłyną po upływie wyznaczonego terminu.
   
 3. Upewnij się, że prawidłowo wybrałeś grupę zaszeregowania, język i profil (o ile istnieje możliwość wyboru). Szczegółowe informacje na temat grup zaszeregowania, języków i profili znajdziesz w Zaproszeniu do wyrażenia zainteresowania.

Orientacyjny harmonogram

Te informacje mają charakter orientacyjny. EPSO zastrzega sobie prawo do modyfikowania tych informacji w dowolnie wybranym momencie i regularnie publikuje aktualizacje.

EtapyTerminy
Początek przyjmowania zgłoszeń06/02/2018
Termin składania zgłoszeń 08/03/2018 - 12:00(czasu brukselskiego)
Rezerwacja terminu komputerowych testów wielokrotnego wyborubeginning 1/1970(orientacyjnie)
Komputerowe testy wielokrotnego wyboru – terminy testówbeginning 1/1970(orientacyjnie)
Computer based multiple choice tests - resultsbeginning 1/1970(orientacyjnie)