Administratorzy będący absolwentami studiów wyższych

Numer referencyjny: 
Aktualne procedury naboru: 
08/03/2018
Termin: 
10/04/2018 - 12:00(czasu brukselskiego)
Grupa zaszeregowania: 
Instytucja/agencja: 

Zanim zaczniesz wypełniać swoje zgłoszenie na ten konkurs, powinieneś zastosować się do naszych wskazówek poniżej. Pozwoli Ci to poważnie zastanowić się nad swoją motywacją i ocenić swoje szanse w tej procedurze naboru.

  1. Przeczytaj ogłoszenie o konkursie, aby upewnić się, że w dniu, w którym wyślesz swoje zgłoszenie, będziesz spełniać wszystkie warunki udziału w konkursie.
  2. Wypełnij ankietę „Czy kariera w UE to coś dla mnie?”, która pomoże Ci ocenić, czy praca w instytucjach unijnych może Ci odpowiadać. 
  3. Rozwiąż testy służące do samodzielnej oceny swojej wiedzy i umiejętności, symulujące prawdziwe testy komputerowe, które będziesz musiał rozwiązać na etapie procedury rekrutacyjnej.

Ankieta i testy powinny pomóc Ci sprawdzić, czy jesteś w stanie sprostać wysokim wymaganiom stawianym urzędnikom UE.

  • Będziesz potrzebować od 90 do 120 minut na wypełnienie ankiety „Czy kariera w UE to coś dla mnie?”, oraz na rozwiązanie testów służących do samodzielnej oceny swojej wiedzy i umiejętności.
  • Wyniki nie prowadzą do wykluczenia z procedury naboru, gdyż nie są rejestrowane ani uwzględniane, w razie gdy postanowisz wysłać swoje zgłoszenie.
  • Jeżeli z powodu niepełnosprawności lub innych specjalnych potrzeb napotkasz trudności z dostępem do kwestionariusza i udzieleniem odpowiedzi na pytania, skontaktuj się z działem kontaktów z kandydatami EPSO.
  • W razie wystąpienia problemów technicznych podczas rozwiązywania testów skontaktuj się z działem technicznym (podmiot zewnętrzny).

Aby zacząć odpowiadać na pytania, kliknij na swój język poniżej:

Lub kontynuuj wypełnianie formularza zgłoszeniowego

Aktualności o podobnej tematyce

Data publikacji: 08/03/2018 - 12:05
Zaktualizowana data: 09/03/2018 - 09:56