Informacinės technologijos

Pradžia > Darbuotojų pareigybės ES institucijose > Informacinės technologijos

Pareigybės aprašas

Informacinės technologijos yra labai svarbios, kad ES institucijos tinkamai veiktų ir galėtų atlikti darbą, veikiantį milijonų europiečių gyvenimą. Jeigu turite informacinių technologijų srities kvalifikaciją, galite kandidatuoti į IT administratoriaus arba padėjėjo darbo vietą ES institucijose. Į darbą IT ir telekomunikacijų srityje taip pat gali būti priimami sutartininkai.

IT administratoriai tvarko, prižiūri ir analizuoja projektus ir procesus, atlieka techninę analizę ir pataria, užsiima tarpžinybiniu koordinavimu ir konsultuoja, teikia telekomunikacijų paslaugas, prižiūri duomenų apdorojimo centrus, tvarko ir administruoja e. pašto paslaugas, duomenų ir balso tinklų paslaugas, kuria interneto svetaines, programinę įrangą statistiniams duomenims rinkti, rūpinasi informacinių technologijų saugumu.

 

Būtina kvalifikacija

Turite gerai mokėti bent 2 Europos Sąjungos kalbas, turėti informacinių ir komunikacijos technologijų dalyko diplomą arba po universiteto įgytą atitinkamą kvalifikaciją, kad galėtumėte pradėti dirbti AD 5 kategorijos darbuotoju (tai pradinė nuolatiniam darbui priimamų administratorių kategorija), o tam, kad jums būtų galima suteikti aukštesnę kategoriją (AD 7), būtina ir kelerių metų atitinkamo darbo patirtis.

Jeigu norite pradėti dirbti nuo AST 3 kategorijos (padėjėjų kategorija), turite gerai mokėti bent 2 Europos Sąjungos kalbas ir turėti arba aukštesnį nei vidurinis išsilavinimą ir bent kelių metų darbo patirties, priklausomai nuo konkurso reikalavimų, arba vidurinį išsilavinimą ir kelerių metų darbo patirties, priklausomai nuo konkurso reikalavimų.

Sutartininkų įdarbinimo sąlygos gali skirtis.

Daugiau informacijos apie atrankos procedūrą. Jums gali praversti ir mūsų pavyzdiniai testai.

 

Daugiau informacijos apie stažuotes ieškokite mūsų stažuotėms skirtame puslapyje.