Informācijas tehnoloģijas

Sākumlapa > ES darbinieku profili > Informācijas tehnoloģijas

Darba apraksts

Bez informācijas tehnoloģijām (IT) ES iestādes nevarētu pienācīgi funkcionēt un veikt darbu, kas ietekmē miljoniem eiropiešu dzīvi. Ja jums ir kvalifikācija informācijas tehnoloģiju jomā, varat kandidēt uz darbu ES iestādēs kā datorsistēmu administrators vai asistents. Strādāšanai informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju jomā var pieņemt arī līgumdarbiniekus.

Jūsu kā datorsistēmu administratora darbs var būt saistīts ar projektu un procesu vadību, novērošanu un analīzi, tehnisko analīzi un ieteikumu sniegšanu, starpdienestu koordināciju un konsultācijām, telesakaru pakalpojumiem, datu apstrādes centriem, e-pasta pakalpojumu vadību un uzraudzību, balss un datu pārraides tīkla pakalpojumiem, interneta risinājumu izstrādi, statistikas datu vākšanas programmu izstrādi, IT drošības pārvaldību.

 

Pamatkvalifikācija

Jums ir labi jāpārvalda vismaz divas ES valodas, ir jābūt augstākajai izglītībai vai pēcdiploma kvalifikācijai informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā, lai dabūtu AD 5 pakāpes (sākotnējā pakāpe pastāvīgā darbā pieņemtiem administratoriem) darbu, un vairāku gadu piemērotai darba pieredzei, lai jūs pieņemtu darbā ar augstāku pakāpi (AD 7).

Lai jūs varētu pieņemt darbā AST 3 pakāpes (asistenta) darbā, jums ir labi jāpārvalda vismaz divas ES valodas un ir jābūt vai nu pēcvidusskolas izglītībai un vismaz dažu gadu darba pieredzei (atkarībā no konkursa), vai vidējai izglītībai un vairāku gadu darba pieredzei (atkarībā no konkursa).

Līgumdarbiniekiem izvirzītās prasības var atšķirties.

Uzziniet vairāk par atlases procedūru. Jums var noderēt arī mūsu sagatavotie testu paraugi.

 

Lai uzzinātu vairāk par prakses iespējām, skatiet mūsu lapu par praksi.