2018 m. universitetinį išsilavinimą turinčių administratorių konkursas

Pradžia > 2018 m. universitetinį išsilavinimą turinčių administratorių konkursas

Kuriame ateities Europą

Neseniai baigėte studijas? Ieškote naujo įdomaus darbo? Turite tinkamų įgūdžių, užmojų, puikią motyvaciją? Europos Sąjungos institucijos ieško talentingų absolventų ir jaunų specialistų, kad užpildytų per 100 universitetinį išsilavinimą turinčių administratorių darbo vietų. Šis darbas susijęs su įvairiausiomis politikos formavimo, einamosios veiklos vykdymo ir išteklių valdymo užduotimis. Tai galėtų būti puiki įkvepiančios ir įvairovės kupinos karjeros pradžia. Dirbtumėte Briuselyje arba Liuksemburge – miestuose, kuriuose verda gyvenimas, kur turėtumėte galimybę iš tikrųjų pakeisti Europą. Greičiausiai jums teks spręsti svarbiausius šiandienos klausimus, pavyzdžiui, kovos su klimato kaita, migracijos valdymo, kovos su terorizmu arba ekonomikos augimo skatinimo ir darbo vietų kūrimo.

ES institucijos iš darbuotojų reikalauja daug sumanumo, ištvermingumo ir išradingumo, bet taip pat siūlo pačių įvairiausių mokymosi, įgūdžių gilinimo ir profesinio tobulinimosi galimybių. Dirbsite daugiakultūrėje, tarptautinėje aplinkoje su įvairiausiais žmonėmis ir turėsite progą savo darbu prisidėti prie to, kad daugiau kaip 500 mln. Europos ir kitų šalių piliečių gyvenimas taptų geresnis.

Nepraleiskite šios puikios karjeros galimybės – registracija prasideda 2018 m. kovo 8 d.

Besitariančių žmonių grupė.

Ar turite reikiamų įgūdžių?

Prieš teikiant paraišką vertėtų gerai apsvarstyti, ar darbas ES institucijose yra tinkamas pasirinkimas. Pavyzdžiui, 2016 m. užsiregistravo daugiau kaip 20 000 kandidatų, bet tik 1 % jų buvo pakviesti į testus vertinimo centre. Per atranką konkurencija bus labai didelė, nes rezervo sąraše numatytos maždaug tik 158 vietos.

Primename, kad per testus surinkti minimalų reikalaujamą balų skaičių nepakanka. Į kitą atrankos procedūros etapą patenka tik daugiausiai balų surinkę kandidatai. Užpildę klausimyną „Ar man – darbas ES institucijose?“ ir atlikę savęs vertinimo testą, galėsite realistiškai įvertinti, ar turite galimybių atitikti aukštus atrankos reikalavimus.

Kandidatai turi būti įgiję bent trejų metų universitetinį išsilavinimą, gerai mokėti dvi ES oficialiąsias kalbas ir būti ES piliečiai.
 

 

2018 m. universitetinį išsilavinimą turinčių administratorių konkurso apžvalgaParaiška

1 DALIS

Patvirtinkite savo tinkamumą, nurodykite visas mokamas ES kalbas

Paraiška

2 DALIS

Pasirinkite savo pirmąją ir antrąją kalbas, baikite pildyti paraiškos formą

Kompiuteriniai testai

Žodinio, matematinio ir abstrakčiojo mąstymo testai (pirmąja kalba) ir elgesio tam tikrose situacijose testai (antrąja kalba) – testavimo centruose visame pasaulyje.

E. korespondencijos tvarkymas

Antrąja kalba – testavimo centruose ES valstybėse narėse.

Vertinimo centras

Antrąja kalba – atvejo tyrimas (ES valstybėse narėse); žodinis pristatymas, įgūdžių vertinimo pokalbis, grupinė užduotis ir motyvacinis pokalbis (Briuselyje).

Rezervo sąrašas

158 atrinktų kandidatų sąrašas

Pradėti