2018. gada administratoru konkurss personām ar augstāko izglītību

Sākumlapa > 2018. gada administratoru konkurss personām ar augstāko izglītību

Iespēja veidot Eiropas nākotni

Vai esat nesen absolvējis augstskolu? Jūs gribētu sākt aizraujošu karjeru? Vai jums ir labas prasmes, degsme un liela motivācija? ES iestādes meklē talantīgus augstskolu absolventus un jaunos speciālistus, jo tajās ir vairāk nekā 100 vakanču augstskolu nesen beigušiem administratoriem. Administratoriem jāuzņemas plašs pienākumu klāsts politikas formulēšanā, praktiskās īstenošanas un resursu pārvaldības jomā. Šis var būt lielisks sākums stimulējošai un daudzveidīgai karjerai, darbam dzīvīgās pilsētās – Briselē un Luksemburgā –, kur jūs patiesi spēsiet ietekmēt pārmaiņas Eiropā. Varat rēķināties, ka darbs būs saistīts ar aktuālu problēmu risināšanu tādās jomās kā klimata pārmaiņu mazināšana, migrācijas pārvaldība, cīņa pret terorismu, izaugsmes un nodarbinātības veicināšana.

ES iestādēm vajadzīgi darbinieki, kuriem piemīt liela atjautība, izturība un prāta asums, bet no savas puses tās piedāvā plašas iespējas papildināt zināšanas, izkopt prasmes un veidot jūsu karjeru. Jūs varēsiet strādāt multikulturālās, starptautiskās un dažāda sastāva komandās, kuru uzdevums ir uzlabot dzīvi vairāk nekā 500 miljoniem ES iedzīvotāju un ne tikai viņiem.

Nepalaidiet garām vienreizēju karjeras iespēju – pieteikties var no 2018. gada 8. marta.

Cilvēki sēž un sarunājas

Vai esat piemērots?

Pirms pieteikšanās būtu svarīgi pārdomāt, vai karjera ES iestādēs ir pareizā izvēle tieši jums. Piemēram, 2016. gadā pieteicās vairāk nekā 20 000 kandidātu, bet uz vērtēšanas centru uzaicināja mazāk nekā 1 %. Atlases procedūrā konkurence ir ļoti liela, jo rezerves sarakstā iekļauj tikai apmēram 158 kandidātus.

Ņemiet vērā, ka nepietiek ar to, ka testos saņemts minimālais to nokārtošanai vajadzīgais punktu skaits. Nākamajā atlases procedūras posmā piedalās tikai visaugstāko punktu skaitu ieguvušie kandidāti. Anketa "Karjera Eiropas Savienībā – mana karjera?" un pašnovērtējuma tests jums dos reālu priekšstatu, vai jūs varētu atbilst augstajām prasībām un konkursu izturēt.

Jums vajadzīgs akadēmiskais grāds, kas iegūts vismaz triju gadu studijās, labas divu Eiropas Savienības valodu prasmes, un jums ir jābūt ES pilsonim.
 

 

Pārskats par atlases procedūru – administratori ar augstāko izglītību (2018)Pieteikums

1. DAĻA

Aplieciniet, ka atbilstat prasībām; norādiet visas ES valodas, kuras zināt.

Pieteikums

2. DAĻA

Izvēlieties savu 1. un 2. valodu, aizpildiet pieteikuma veidlapu.

Datorizētie testi

Teksta loģiskās analīzes, matemātisko iemaņu, abstraktās domāšanas pārbaudījumi (1. valodā) un situācijas analīzes pārbaudījumi (2. valodā). Pārbaudījumu centros visā pasaulē.

E-simulācija

2. valodā: pārbaudījumu centros ES dalībvalstīs.

Vērtēšanas centrs

2. valodā: problēmsituācijas analīze (ES dalībvalstīs); mutiska prezentācija, uz kompetenci vērsta intervija, uzdevums grupā un intervija par motivāciju (Briselē).

Rezerves saraksts

Konkursu izturējušo kandidātu saraksts, kurā ir 158 persona(s)

Sākt