Audito srities administratoriai

Pradžia > Audito srities administratoriai

Norėtumėte dirbti tarptautinio viešojo sektoriaus audito srityje? Ieškome jaunų talentingų absolventų (AD 5) ir patyrusių specialistų (AD 7) dirbti audito srityje. Įdarbinti nauji darbuotojai dirbs visų pirma Europos Komisijoje Briuselyje ir Europos Audito Rūmuose Liuksemburge.

ES institucijų auditoriai atlieka įvairius išorės, vidaus ir ex post kontrolės auditus. Atlikdami įvairių ES politikos sričių auditą, per kurį tikrina, kaip laikomasi teisės aktų ir kokia yra ekonominė nauda, auditoriai užtikrina organizacijos valdymo patikimumą.

Auditoriai vertina rizikos valdymo, organizacijos valdymo ir vidaus procedūrų veikimo kokybę. Be to, auditoriai teikia konsultacines paslaugas visose ES veiklos srityse, todėl per savo profesinį gyvenimą jiems gali tekti dirbti įvairiose ES valstybėse narėse ir trečiosiose valstybėse. Patyrę specialistai (AD 7) taip pat vadovaus atliekant audito užduotis – jas skirstys auditoriams ir prižiūrės audito grupės darbą.

Pagarba kultūrų įvairovei ir lygių galimybių skatinimas yra pamatiniai ES principai, todėl Europos personalo atrankos tarnyba stengiasi visiems kandidatams suteikti vienodas galimybes ir sąlygas. Daugiau informacijos apie mūsų lygių galimybių politiką ir apie tai, kaip pateikti prašymą sudaryti specialias sąlygas per atrankos testus, galima rasti mūsų specialiame puslapyje.

Nepraleiskite šios puikios karjeros galimybės – registracija prasideda 2019 m. gegužės 7 d.

 

Reikalavimai kandidatams

Kad galėtumėte teikti paraišką dėl absolventų lygmens pareigų, turite turėti universitetinį išsilavinimą arba atitinkamos srities profesinę kvalifikaciją.

Kad galėtumėte teikti paraišką dėl specialistų lygmens pareigų, taip pat turite turėti bent 6–7 metų atitinkamos profesinės patirties; iš šių 6–7 metų bent 3–4 metų patirtis turi būti įgyta audito srityje (atsižvelgiant į išsilavinimo lygį).

Be to, dėl abiejų lygmenų pareigų paraiškas teikiantys asmenys turi būti ES piliečiai, labai gerai mokėti vieną iš 24 ES kalbų ir pakankamai gerai mokėti anglų arba prancūzų kalbą.

Išsami informacija apie reikalavimus pateikiama 2019 m. gegužės 7 d. paskelbtame pranešime apie konkursą.

 

 

Atrankos procedūros apžvalga: 

Paraiška

Kompiuteriniai testai

Gabumai/„Talent Screener“

Vertinimo centras

Rezervo sąrašas