Duomenų apsaugos srities administratoriai

Pradžia > Duomenų apsaugos srities administratoriai

Esate motyvuotas duomenų apsaugos specialistas ir turite patirties viešojo administravimo srityje? Tuomet darbas Europos duomenų apsaugos priežiūros pareigūno (EDAPP) tarnyboje – kaip tik jums.

EDAPP turėsite galimybę spręsti vienus iš sudėtingiausių ir daugiausia sumanumo reikalaujančių šios srities klausimų. Duomenų apsaugos specialistų pareigos – rengti ataskaitas, nuomones ir sprendimus siekiant užtikrinti duomenų apsaugai skirto reglamento ir kitų teisės aktų aiškinimą ir taikymą, stebėti su asmens duomenų apsauga susijusius politikos ir teisėkūros pokyčius.

Pagarba kultūrų įvairovei ir lygių galimybių skatinimas yra pamatiniai ES principai, todėl Europos personalo atrankos tarnyba stengiasi visiems kandidatams suteikti vienodas galimybes ir sąlygas. Daugiau informacijos apie mūsų politiką ir apie tai, kaip neįgaliems arba specialių poreikių turintiems kandidatams pateikti prašymą sudaryti specialias sąlygas per atrankos testus, galima rasti mūsų lygių galimybių puslapyje.

Nepraleiskite šios puikios karjeros galimybės – registracija prasideda 2018 m. liepos 26 d.

 

Ar turite reikiamų įgūdžių?

Paraiškas teikti gali ES piliečiai, turintys bent trejų metų universitetinį išsilavinimą, po kurio įgyta bent trejų metų teisės arba duomenų apsaugos sričių profesinė patirtis, kurios pusė turi būti duomenų apsaugos teisės aktų rengimo ir taikymo viešojo administravimo sektoriuje patirtis. Be to, reikia gerai mokėti vieną iš oficialiųjų ES kalbų ir pakankamai gerai mokėti anglų kalbą.

 

Glausta informacija apie duomenų apsaugos srities administratorius

Atrankos procedūros apžvalga: 

Paraiška

Kompiuteriniai testai

Gabumai/„Talent Screener“

Vertinimo centras

Rezervo sąrašas