Administratori datu aizsardzības jomā

Sākumlapa > Administratori datu aizsardzības jomā

Esat motivēts datu aizsardzības speciālists ar pieredzi valsts pārvaldē? Ja jā, Eiropas Datu aizsardzības uzraudzītājs (EDAU) jūs meklē!

Strādājot EDAU, jums būs iespēja piedalīties vairāku nozares sarežģītāko problēmu risināšanā. Kā datu aizsardzības speciālistam jums būs jāsagatavo ziņojumi, atzinumi un lēmumi, lai nodrošinātu datu aizsardzības regulējuma pareizu interpretāciju un piemērošanu, kā arī jānovēro politikas un likumdošanas tendences personas datu aizsardzības jomā.

Cieņa pret kultūru daudzveidību un vienlīdzīgu iespēju veicināšana ir ES pamatprincipi, un Eiropas Personāla atlases birojs īsteno principu, ka visiem kandidātiem ir vienādas iespējas un pret visiem ir vienāda attieksme. Vairāk mūsu politiku un to, kā kandidāti ar invaliditāti vai īpašām vajadzībām var lūgt īpašus pielāgojumus, meklējiet mūsu lapā par vienlīdzīgām iespējam.

Nepalaidiet garām šo vienreizējo karjeras iespēju – reģistrēties var no 2018. gada 26. jūlija.

 

Vai esat piemērots?

Lai varētu pieteikties, jums ir jābūt ES pilsonim ar augstākās izglītības grādu, kas iegūts vismaz trīs gadus ilgās studijās, kurām sekojis vismaz trīs gadus ilgs darbs juridiskajā vai datu aizsardzības jomā (no šī laika pusei jābūt nostrādātai datu aizsardzības regulējuma jomā valsts pārvaldē). Turklāt jums labi jāpārvalda kāda no ES oficiālajām valodām un apmierinošā līmenī jāzina angļu valoda.

 

Pārskats par administratoriem datu aizsardzības jomā paredzēto pieteikšanās procedūru

Atlases procedūras pārskats: 

Pieteikums

Datorizētie testi

Talantu vērtētājs/Talent screener

Vērtēšanas centrs

Rezerves saraksts