Visuomenės sveikatos srities administratoriai

Home > Visuomenės sveikatos srities administratoriai

Galbūt esate visuomenės sveikatos specialistas ir ieškote naujo įdomaus darbo ES institucijose? Europos Komisija ieško talentingų ir motyvuotų sveikatos ir maisto saugos specialistų darbui audito, patikros ir vertinimo srityje, taip pat maisto saugos specialistų darbui politikos ir teisės aktų srityje.

Sveikatos ir maisto saugos administratoriai atlieka auditą ir jam vadovauja, rengia ataskaitas, sprendžia techninius klausimus, taip pat gilina šios srities profesines ir mokslo žinias.

Politikos ir teisės aktų administratoriai rengia politiką ir teisės aktus, įgyvendina ir administruoja galiojančius teisės aktus, atlieka reguliavimo užduotis, įskaitant rizikos vertinimą ir prekybos susitarimų stebėjimą.

ES institucijos iš darbuotojų reikalauja daug sumanumo, ištvermingumo ir išradingumo, bet taip pat siūlo pačių įvairiausių mokymosi, įgūdžių gilinimo ir profesinio tobulinimosi galimybių. Dirbsite daugiakultūrėje, tarptautinėje aplinkoje su įvairiausiais žmonėmis ir turėsite progą savo darbu prisidėti prie to, kad daugiau kaip 500 mln. Europos ir kitų šalių piliečių gyvenimas taptų geresnis.

Prie kompiuterio susėdę pašnekovai.

Pagarba kultūrų įvairovei ir lygių galimybių skatinimas yra pamatiniai ES principai, todėl mes stengiamės visiems kandidatams suteikti vienodas galimybes ir sąlygas. Daugiau informacijos apie mūsų lygių galimybių politiką ir apie tai, kaip neįgaliems arba specialių poreikių turintiems kandidatams pateikti prašymą sudaryti specialias sąlygas per atrankos testus, galima rasti mūsų lygių galimybių puslapyje.

Nepraleiskite šios puikios karjeros galimybės – registracija prasideda 2018 m. kovo 15 d.

 

Ar turite reikiamų įgūdžių?

Prieš teikiant paraišką vertėtų gerai apsvarstyti, ar darbas ES institucijose yra tinkamas pasirinkimas. Atsakę į klausimyną „Ar man – darbas ES institucijose?“, galėsite realistiškai įvertinti, ar turite galimybių atitikti aukštus atrankos reikalavimus.

Kandidatams reikia turėti bent trejų metų atitinkamo dalyko universitetinį išsilavinimą ir bent ketverių metų atitinkamos srities profesinę patirtį. Be to, kandidatai turi būti ES piliečiai ir gerai mokėti dvi ES oficialiąsias kalbas. Viena iš jų turi būti anglų, prancūzų, vokiečių arba italų, o kita – kuri nors iš 24 oficialiųjų ES kalbų.

 

Glausta informacija apie visuomenės sveikatos srities administratoriusParaiška

Kompiuteriniai testai

Vertinimo centras

Rezervo sąrašas

Plačiau apie profilį „Sveikata ir maisto sauga: auditas, patikra ir vertinimas“

 

 

Plačiau apie profilį „Maisto sauga: politika ir teisės aktai“