Administratori sabiedrības veselības jomā

Sākumlapa > Administratori sabiedrības veselības jomā

Esat sabiedrības veselības speciālists un meklējat jaunu, aizraujošu karjeru ES iestādēs? Eiropas Komisija meklē talantīgus un motivētus sabiedrības veselības un pārtikas nekaitīguma speciālistus revīzijas, inspicēšanas un novērtēšanas darbam un pārtikas nekaitīguma speciālistus politikas un tiesību aktu izstrādes jomā.

Administratori veselības un pārtikas nekaitīguma nozarē veic un vada inspicēšanu, sagatavo ziņojumus un tehniskus dosjē. Viņiem arī jāuztur attiecīgo profesionālo un zinātnisko zināšanu līmenis.

Politikas un tiesību aktu izstrādes administratori izstrādā politiku un likumdošanu, ievieš un pārvalda pašreizējo regulējumu un veic regulēšanu, tostarp novērtē risku, kā arī novērtē tirdzniecības nolīgumus.

ES iestādēm vajadzīgi darbinieki, kuriem piemīt liela atjautība, izturība un prāta asums, bet no savas puses tās piedāvā plašas iespējas papildināt zināšanas, izkopt prasmes un veidot jūsu karjeru. Jūs varēsiet strādāt multikulturālās, starptautiskās un dažāda sastāva komandās, kuru uzdevums ir uzlabot dzīvi vairāk nekā 500 miljoniem ES iedzīvotāju un ne tikai viņiem.

Cilvēki sēž pie datora un sarunājas.

Cieņa pret kultūru daudzveidību un vienlīdzīgu iespēju veicināšana ir ES pamatprincipi, un mēs īstenojam principu, ka visiem kandidātiem ir vienādas iespējas un pret visiem ir vienāda attieksme. Vairāk par visiem vienādu iespēju principu un to, kā kandidāti ar invaliditāti vai īpašām vajadzībām var lūgt īpašus pielāgojumus, meklējiet mūsu lapā par vienlīdzīgām iespējam.

Nepalaidiet garām vienreizēju karjeras iespēju – pieteikties var no 2018. gada 15. marta.

 

Vai esat piemērots?

Pirms pieteikšanās būtu svarīgi pārdomāt, vai karjera ES iestādēs ir pareizā izvēle tieši jums. Tests “Karjera Eiropas Savienībā – mana karjera?” jums dos reālu priekšstatu, vai jūs varētu atbilst šā konkursa augstajām prasībām un to izturēt.

Jums nepieciešams akadēmisks grāds, kas iegūts vismaz 3 gadus ilgās attiecīga priekšmeta studijās, un vismaz 4 gadu pieredze nozarē. Turklāt jums ir jābūt ES pilsonim un labi jāpārvalda vismaz divas ES oficiālās valodas. Vienai no tām jābūt angļu, franču, vācu vai itāļu, bet otra valoda var būt kāda cita no 24 ES oficiālajām valodām.

 

Pārskats par administratoriem sabiedrības veselības jomāPieteikums

Datorizētie testi

Vērtēšanas centrs

Rezerves saraksts

Profils “Veselība un pārtikas nekaitīgums - revīzija, inspicēšana un novērtēšana”

 

 

Profils “Pārtikas nekaitīguma politika un tiesību akti”