Ginkluotieji saugumo ir apsaugos pareigūnai

Pradžia > Ginkluotieji saugumo ir apsaugos pareigūnai

Europos Parlamentas ir Europos Sąjungos Taryba ieško ginkluotųjų saugumo ir apsaugos pareigūnų, padėsiančių užtikrinti sklandų kasdienį ES institucijų darbą.

Ginkluotieji saugumo ir apsaugos pareigūnai patruliuodami ir stebėdami patalpas bei personalą užtikrina darbuotojams, lankytojams, svečiams ir turtui saugią ir patikimą aplinką. Turite būti pajėgus užkirsti kelią situacijoms, kurios kelia grėsmę saugumui, greitai suvaldyti padėtį ir pranešti apie įtartiną elgesį ir incidentus. Jums gali tekti dirbti dieną, naktį, savaitgaliais ir švenčių dienomis, vykti į užsienį.

Pagarba kultūrų įvairovei ir lygių galimybių skatinimas yra pamatiniai ES principai, todėl Europos personalo atrankos tarnyba stengiasi visiems kandidatams suteikti vienodas galimybes ir sąlygas. Daugiau informacijos apie mūsų lygių galimybių politiką ir apie tai, kaip pateikti prašymą sudaryti specialias sąlygas per atrankos testus, galima rasti mūsų specialiame puslapyje.

Nepraleiskite šios puikios karjeros galimybės – registracija prasideda 2018-08-30.

 

Ar turite reikiamų įgūdžių?

Kandidatai turi būti ES piliečiai ir mokėti bent dvi oficialiąsias ES kalbas, iš kurių viena turi būti anglų arba prancūzų kalba. Be to, kandidatai turi būti pareigoms vykdyti tinkamos fizinės parengties, atitikti sąlygas gauti šaunamojo ginklo leidimą ir būti pasirengę dalyvauti patikimumo patikrinimo procedūroje.

 

Ginkluotųjų saugumo ir apsaugos pareigūnų konkurso apžvalga

 

Atrankos procedūros apžvalga: 

Paraiška

Kompiuteriniai testai

Gabumai/„Talent Screener“

Tarpinis testas

Vertinimo centras

Rezervo sąrašas