Bruņoti apsargi

Sākumlapa > Bruņoti apsargi

Eiropas Parlaments un Eiropas Savienības Padome meklē bruņotus sargus, kas palīdzētu gādāt par ES iestāžu netraucētu ikdienas darbību.

Ja kļūsiet par bruņotu apsargu, veicot apgaitas un novērojot telpas un personālu, jūs gādāsiet par to, lai būtu drošībā darbinieki, apmeklētāji, viesi un īpašums. Jums ir jāspēj nepieļaut bīstamas situācijas, ātri rīkoties, lai atgūtu kontroli pār situāciju, un jāziņo par jebkuru aizdomīgu uzvedību un incidentiem. Jums var likt strādāt dienas un nakts maiņās, nedēļas nogalēs un valsts svētkos, kā arī doties komandējumos uz ārzemēm.

Cieņa pret kultūru daudzveidību un visiem vienādu iespēju veicināšana ir ES pamatprincipi, un Eiropas Personāla atlases birojs cenšas nodrošināt visiem kandidātiem vienādas iespējas, attieksmi un piekļuvi. Vairāk par visiem vienādu iespēju principu un to, kā var lūgt īpašus pielāgojumus atlases pārbaudījumu kārtošanā, meklējiet īpašā mūsu lapā.

Nepalaidiet garām šo vienreizējo karjeras iespēju – pieteikties var no 2018. gada 30. augusta.

 

Vai esat piemērots?

Jums ir jābūt ES pilsonim un jāzina vismaz divas ES oficiālās valodas, no kurām viena ir angļu vai franču. Turklāt jums ir jābūt pietiekami labā fiziskajā formā, lai varētu veikt darba pienākumus, un jāspēj saņemt šaujamieroču lietošanas licenci, kā arī jābūt gatavam iziet drošības izmeklēšanu.

 

Īsumā par bruņotiem apsargiem

 

Atlases procedūras pārskats: 

Pieteikums

Datorizētie testi

Talantu vērtētājs/Talent screener

Starpposma tests

Vērtēšanas centrs

Rezerves saraksts