Koronavirusas. Svarbi informacija

Pradžia > Koronavirusas. Svarbi informacija

Kol nebus pranešta kitaip, naujausia informacija apie COVID-19 visų pirma bus pateikiama anglų kalba. Palaipsniui bus pridedamos versijos kitomis kalbomis.

NAUJIENOS – atnaujinta 2020 07 24.

EPSO nuolat stebi koronaviruso COVID-19 pandemijos raidą. Atsižvelgdama į dabartinę padėtį EPSO pradėjo organizuoti testus, kurie vyks nuo rugsėjo mėn.

Žinoma, kadangi padėtis gali greitai keistis, EPSO taiko visas atsargumo ir kitas priemones pagal ES institucijų ir nacionalinės valdžios institucijų paskelbtus nurodymus ir gaires. Jei dalyvaujate vykstančiose atrankos procedūrose, prašome reguliariai tikrinti EPSO paskyrą ir EPSO interneto svetainę. Taip pat galite mums siųsti klausimus įprastine tvarka, naudodamiesi internetine kontaktine forma.

Kompiuteriniai testai

EPSO, bendradarbiaudama su rangovu „Prometric“, atnaujino kompiuterinius testus įvairioms atrankos procedūroms. Bus atsižvelgiama į valstybėse narėse ir trečiosiose šalyse taikomų nurodymų skirtumus, į skirtingą veiklos atnaujinimo laiką, socialinių kontaktų ribojimą ir higienos priemones.

Visas „Prometric“ testų laikymo centruose taikytinas saugumo procedūrų gairės ir instrukcijos rasite čia. Prieš susitariant dėl vizito, būtina jas atidžiai perskaityti.
Kaip nurodyta gairėse, į testų centrą turite atsinešti kaukę ir ją ten dėvėti visą laiką. Galite dėvėti tiek medicininę kaukę, tiek veido apsaugos priemonę. Jeigu į testų centrą ateisite be kaukės, neturėsite teisės laikyti testo ir perkelti jo datos.

Atkreipiame dėmesį, kad testų centruose gali būtų imtasi papildomų priemonių, pvz., testų centro darbuotojai gali jus įspėti, kad turi pamatuoti jūsų temperatūrą bekontakčiu elektroniniu termometru.

EPSO svetainė buvo atitinkamai atnaujinta. Informacija bus pildoma. 

Briuselio ir Liuksemburgo vertinimo centruose rengiami testai

Nuo COVID-19 protrūkio pradžios kovo mėn. EPSO sustabdė visų vertinimo centrų Briuselyje ir Liuksemburge veiklą. Konkursų EPSO/AD/372/19, EPSO/AD/373/19 ir EPSO/AD/374/19 vertinimo centruose vykdomus etapus planuojama atnaujinti nuo rugsėjo mėn. vidurio. Šiuo metu įvairių vykstančių konkursų puslapiuose paskelbtos datos yra peržiūrimos ir keičiamos, atsižvelgiant į atnaujinamus planus.

Jau nustatytos saugos priemonės ir parengti nurodymai kandidatams. Bus užtikrintas fizinis atstumas, taip pat bus parūpinta rankų dezinfekavimo priemonių ir kaukių. Išsamios priemonės pateikiamos mūsų interneto svetainėje ir prireikus atnaujinamos. Turėtumėte ją tikrinti reguliariai ir būtinai pertikrinti, ar yra naujos informacijos, prieš atvykdami į vertinimo centrą. Bus priimtos panašios saugos priemonės dėl vertinimo centrų Liuksemburge ir apie jas bus pranešta.

EPSO jau išsiuntė kvietimus EPSO/AD/374/19 konkurso kandidatams, kurie dar nelaikė vertinimo centro testų. Jei dalyvaujate kitame konkurse, kvietimą, kuriame bus nurodyta nauja testo data, gausite likus 3 savaitėms iki jos, kad turėtumėte pakankamai laiko pasirengti kelionei.

Vasaros mėnesiais reguliariai tikrinkite, ar jūsų EPSO paskyroje nėra paskelbta naujos informacijos.

Jei jau esate atlikę testus vertinimo centre, pakartotinai kviečiami nebūsite.

Atrankos procedūra CAST/P (CAST nuolatinė atranka)

Koronaviruso sukelta krizė gerokai sutrikdė CAST nuolatinės atrankos procedūras. EPSO supranta, kad kai kuriems kandidatams, pakviestiems laikyti testų 2020 m. birželio–liepos mėn., dėl COVID-19 pandemijos galbūt nepavyko užsiregistruoti ir (arba) atvykti.

Jei susidūrėte būtent su šia problema, žinokite, kad būsite pakviestas į testus vėliau. Nebūtina asmeniškai susisiekti su EPSO ar imtis kokių nors veiksmų. Iki rugpjūčio pabaigos jūsų EPSO paskyroje nurodytu el. pašto adresu bus atsiųstas patvirtinimas.

Pakartotinį kvietimą į būsimą testą EPSO naudoja kaip priemonę užtikrinti mažesnį COVID-19 pandemijos poveikį kandidatams ir kuo lygesnes galimybes dabartinėmis aplinkybėmis.

Naujosios orientacinės datos jau paskelbtos įvairių CAST/P konkursų aprašymų puslapiuose internete.

Nauji konkursai ir atrankos procedūros

Ką tik savo svetainėje atnaujinome orientacinį naujų konkursų tvarkaraštį ir prašome su juo susipažinti. Šiais sudėtingais laikais ypač tikimės, kad galėsime atrinkti patikimus ir profesionalius būsimus bendradarbius ir su jais kartu formuosime šiuolaikinę Europą.

Ir toliau rūpinkitės šeimos, draugų ir savo asmenine gerove.