Koronavirusas. Svarbi informacija

Pradžia > Koronavirusas. Svarbi informacija

Kol nebus pranešta kitaip, naujausia informacija apie COVID-19 visų pirma bus pateikiama anglų kalba. Palaipsniui bus pridedamos versijos kitomis kalbomis.

NAUJIENOS – atnaujinta 2020 04 30.

EPSO nuolat stebi koronaviruso COVID-19 raidą. Imamės visų atsargumo ir kitų atitinkamų priemonių pagal nacionalinių valdžios institucijų paskelbtus nurodymus ir gaires. Kol kas rekomenduojame vykstančių atrankos procedūrų kandidatams reguliariai tikrinti savo EPSO aplanką ir EPSO interneto svetainę. Taip pat galite mums siųsti savo klausimus įprastine tvarka, naudodamiesi internetine kontaktine forma.

Kompiuteriniai testai

EPSO, bendradarbiaudama su rangovu „Prometric“, ėmėsi veiksmų, kad būtų galima vėl laikyti kompiuterinius testus pagal įvairias atrankos procedūras. Bus atsižvelgiama į valstybėse narėse ir trečiosiose šalyse taikomų nurodymų skirtumus, į skirtingą veiklos atnaujinimo laiką, socialinių kontaktų ribojimą ir higienos priemones. Parengę išsamią informaciją apie testų tvarkaraštį, atnaujinsime atitinkamus atrankos procedūrų puslapius.

Briuselio ir Liuksemburgo vertinimo centrų rengiami testai

EPSO sustabdė visų savo vertinimo centrų veiklą Briuselyje ir Liuksemburge. Nuo 2020 m. kovo 9 d. iki rugsėjo mėn. sustabdoma konkursų EPSO/AD/372/19, EPSO/AD/373/19, EPSO/AD/374/19 ir EPSO/AST-SC/08/19 vertinimo centrų veikla. Jei esate kandidatas ir gavote kvietimą, maloniai prašome nevykti į EPSO patalpas. Kandidatų, kurie jau buvo pakviesti į šiuos testus, EPSO paskyrose pateikiama papildomos informacijos. Informaciją atnaujinsime, kai tik dabartinė padėtis taps aiškesnė.

Atrankos procedūra CAST/P (CAST nuolatinė atranka)

Kadangi koronaviruso sukelta krizė smarkiai sutrikdė CAST nuolatinės atrankos testų procedūrą, EPSO taikys specialias priemones visiems kandidatams, kurie buvo pakviesti į testus kovo mėn. (kovo 10–16 d.), bet negalėjo rezervuoti vietos arba laikyti testo. Jei patenkate į šią grupę, elektroninio pašto adresu, kurį nurodėte savo EPSO aplanke, jau turėjote gauti pranešimą su papildoma informacija. Jums nereikia asmeniškai susisiekti su EPSO ar imtis kokių kitų priemonių.

Testų pagal CAST/P atrankos procedūrą datos, iš pradžių numatytos balandžio ir gegužės mėn., šiuo metu atidėtos, kol ir vėl bus galima imtis įprastos veiklos.

Nauji konkursai ir atrankos procedūros

Dedame visas pastangas, kad rengiant konkursus būtų laikomasi orientacinių planų, ir tikimės, kad bus atrinkti ryžtingi ir atsidavę būsimi bendradarbiai, kurie kartu kurs Europą šiais sudėtingais laikais. Informaciją apie būsimus konkursus ketiname atnaujinti antroje gegužės pusėje.

Ir toliau rūpinkitės šeimos, draugų ir savo asmenine gerove.