Vairuotojai

Pradžia > Vairuotojai

EUROPOS KOMISIJA. VAIRUOTOJAI BRIUSELYJE IR LIUKSEMBURGE

KVIETIMAS PAREIKŠTI SUSIDOMĖJIMĄ

Europos Komisija ieško vairuotojų savo biurams Briuselyje ir Liuksemburge. Atrinkti kandidatai galės dirbti Europos Komisijos infrastruktūros ir logistikos biuruose Briuselyje (OIB) arba Liuksemburge (OIL).

Pagrindinės vairuotojo (I pareigų grupės sutartininko) užduotys – vežioti Komisijos narius ir pareigūnus (daugiausia Briuselyje, Liuksemburge, Strasbūre ir kitose valstybėse narėse), taip pat atvykusius diplomatinio korpuso darbuotojus ir aukštus svečius. Be to, vairuotojas į ambasadas išvežioja paštą su neskelbtina (konfidencialia) informacija ir užtikrina, kad transporto priemonė būtų naudojama tinkamai, be kita ko, rūpinasi jos technine priežiūra ir technologinėmis priemonėmis; taip pat užtikrina, kad keleiviai ir prekės būtų vežami saugiai, ir laikosi konkrečios šalies kelių eismo taisyklių.

Daugiau informacijos apie pareigas ir minimaliuosius profesinės patirties reikalavimus pateikiama OIB informaciniame dokumente apie laisvas darbo vietas Briuselyje ir OIL informaciniame dokumente apie laisvas darbo vietas Liuksemburge.

Tinkamumo kriterijus atitinkantys kandidatai paraišką pateikti gali spustelėję nuorodą EPSO/CAST/P/18/2017.

Užpildę CAST paraišką kandidatai susidomėjimą turėtų išreikšti siųsdami e. pašto žinutę šiais adresais: OIB-MAIL-OS2@ec.europa.eu (Briuselis) ir OIL-TRANSPORTS@ec.europa.eu (Liuksemburgas) ir nurodyti savo kandidato numerį.

ES institucijose ir įstaigose įsidarbinę asmenys įsilieja į specialistų bendruomenę ir turi daugybę galimybių mokytis, tobulinti įgūdžius ir siekti karjeros. Daugiakultūriai, tarptautiniai ir įvairove pasižymintys ES institucijų kolektyvai dirba maždaug 450 milijonų ES piliečių ir kitų šalių gyventojų labui. Pagarba kultūrų įvairovei ir lygių galimybių skatinimas – pagrindiniai ES principai. OIB ir OIL vykdo lygių galimybių politiką.