Vokiečių ir nyderlandų kalbų teisininkai lingvistai

Pradžia > Vokiečių ir nyderlandų kalbų teisininkai lingvistai

Esate kvalifikuotas Austrijos, Belgijos, Nyderlandų arba Vokietijos teisės specialistas? Tuomet galite tapti vienu iš Teisingumo Teisme Liuksemburge įsidarbinsiančių teisininkų lingvistų.

Teisininkai lingvistai turi gebėti versti sudėtingus teisinius tekstus į pagrindinę savo kalbą bent iš dviejų oficialiųjų ES kalbų. Jiems tenka svarbi užduotis rengti teisines analizes bendradarbiaujant su Teisingumo Teismo kanceliarija ir kitais skyriais.

Pagarba kultūrų įvairovei ir lygių galimybių skatinimas yra pamatiniai ES principai, todėl Europos personalo atrankos tarnyba stengiasi visiems kandidatams suteikti vienodas galimybes ir sąlygas. Daugiau informacijos apie mūsų lygių galimybių politiką ir apie tai, kaip neįgaliems arba specialių poreikių turintiems kandidatams pateikti prašymą sudaryti specialias sąlygas per atrankos testus, galima rasti mūsų lygių galimybių puslapyje.

Nepraleiskite šios puikios karjeros galimybės – registruotis galima iki 2018 m. liepos 3 d.

 

Ar turite reikiamų įgūdžių?

Kandidatai turi būti ES piliečiai, turėti universitetinį išsilavinimą Austrijos, Belgijos (įgytą universitete, kuriame dėstomoji kalba – nyderlandų), Nyderlandų arba Vokietijos teisės srityje ir puikiai mokėti nyderlandų arba vokiečių kalbą. Be to, reikia gerai mokėti dar dvi ES kalbas, viena iš kurių turi būti prancūzų kalba.

 

Vokiečių ir nyderlandų kalbų teisininkai lingvistai. Apžvalga

 

Atrankos procedūros apžvalga: 

Paraiška

Gabumai/„Talent Screener“

Preliminarūs testai

Vertinimo centras

Rezervo sąrašas