2019 m. universitetinį išsilavinimą turinčių administratorių konkursas

Pradžia > 2019 m. universitetinį išsilavinimą turinčių administratorių konkursas

ES institucijos laukia studijas baigusių absolventų

Neseniai baigėte studijas ir turite puikių įgūdžių? Jums puikiai sekasi dirbti tarptautinėje aplinkoje? Esate motyvuoti padėti kurti Europos ateitį?

ES institucijos siūlo galimybę prisidėti prie vienų iš aktualiausių mūsų visuomenei kylančių uždavinių sprendimo. Šiuo metu ieškome gabių absolventų ir jaunų specialistų, pasirengusių spręsti šiuos uždavinius ir imtis įvairių ES politikos formavimo bei įgyvendinimo ir išteklių valdymo užduočių. Sumaniems ir ištvermingiems kandidatams siūlome galimybę padaryti didelį teigiamą poveikį Europai.

Dirbti ES institucijose – tai dalyvauti viename įspūdingiausių šių dienų integracijos projektų. Dirbsite įvairiose grupėse, sprendžiančiose tokius aktualius klausimus kaip kova su klimato kaita, migracijos valdymas, kova su terorizmu arba ekonomikos augimo skatinimas ir darbo vietų kūrimas. Asmens duomenų apsauga, maisto saugos užtikrinimas, keleivių teisių gynimas, sąlygų naudoti tvarias technologijas sudarymas ir gamtos išsaugojimas – tik kelios iš įvairių mūsų darbo sričių. Daugiau informacijos apie tai, ką ES daro savo piliečių labui, pateikiama svetainėje EUandme

Pagarba kultūrų įvairovei ir lygių galimybių skatinimas yra pamatiniai ES principai, todėl Europos personalo atrankos tarnyba stengiasi visiems kandidatams suteikti vienodas galimybes ir sąlygas. Daugiau informacijos apie mūsų lygių galimybių politiką ir apie tai, kaip pateikti prašymą sudaryti specialias sąlygas per atrankos testus, galima rasti mūsų specialiame puslapyje.

Nauji darbuotojai karjerą pradeda Briuselyje arba Liuksemburge. Taip pat yra galimybių dirbti įvairiose Europos ir pasaulio vietose.

Nepraleiskite šios puikios karjeros galimybės – registracija prasideda 2019 m. gegužės 23 d.

 

Ar turite reikiamų įgūdžių?

Paraišką gali teikti bent trejų metų universitetinį bet kurios srities išsilavinimą turintys kandidatai, mokantys dvi ES kalbas ir turintys ES pilietybę. Paraišką gali teikti ir paskutinio studijų kurso studentai, jei diplomą jie gaus iki 2019 m. liepos 31 d.

Prieš teikiant paraišką vertėtų gerai apsvarstyti, ar darbas ES institucijose yra tinkamas pasirinkimas. Užpildžius klausimyną „Ar man – darbas ES institucijose?“ ir atlikus savęs vertinimo testą, galima realistiškai įvertinti, ar bus galimybių įvykdyti atrankos reikalavimus. 

Primename, kad per testus surinkti minimalų reikalaujamą balų skaičių nepakanka. Į kitą atrankos procedūros etapą patenka tik daugiausiai balų surinkę kandidatai. 

 

Atrankos procedūros apžvalgaParaiška

1 DALIS

Patvirtinkite savo tinkamumą, nurodykite visas mokamas ES kalbas

Paraiška

2 DALIS

Pasirinkite savo pirmąją ir antrąją kalbas, baikite pildyti paraiškos formą

Kompiuteriniai testai

Žodinio, matematinio ir abstrakčiojo mąstymo testai (pirmąja kalba) ir elgesio tam tikrose situacijose testai (antrąja kalba) – testavimo centruose visame pasaulyje.

E. korespondencijos tvarkymas

Antrąja kalba – testavimo centruose ES valstybėse narėse.

Vertinimo centras

Antrąja kalba – atvejo tyrimas (ES valstybėse narėse); žodinis pristatymas, įgūdžių vertinimo pokalbis, grupinė užduotis ir motyvacinis pokalbis (Briuselyje).

Rezervo sąrašas

145 atrinktų kandidatų sąrašas