Airių kalbos teisininkai lingvistai

Pradžia > Airių kalbos teisininkai lingvistai

Esate kelias kalbas mokantis teisininkas ir norėtumėte daryti tarptautinę karjerą?

ES ieško aukštos kvalifikacijos airių kalbos (GA) teisininkų lingvistų. Įdarbinti pareigūnai (AD 7 lygio) paprastai dirba Liuksemburge įsikūrusiame ES Teisingumo Teisme.

Teisininkai lingvistai verčia teisinius tekstus į konkurso kalbą bent iš dviejų kitų kalbų ir tikrina tokius vertimus. Be to, bendradarbiaudami su Teisingumo Teismo kanceliarija ir kitais skyriais, jie rengia teisines analizes. Teisininkai lingvistai savo darbe naudojasi standartinėmis IT ir kitomis biuro technologijų priemonėmis.

Įsidarbinę ES institucijoje ar agentūroje, įsiliesite į specialistų bendruomenę ir turėsite daugybę mokymosi, įgūdžių gerinimo ir karjeros galimybių. Daugiakultūriai, tarptautiniai ir įvairove pasižymintys ES institucijų darbo kolektyvai kartu dirba maždaug 450 milijonų ES piliečių ir kitų šalių gyventojų labui.

Pagarba kultūrų įvairovei ir lygių galimybių suteikimas – pagrindiniai ES principai, todėl Europos personalo atrankos tarnyba siekia visiems kandidatams užtikrinti vienodas galimybes, taikyti vienodo požiūrio principą ir sudaryti vienodas sąlygas. Daugiau informacijos apie mūsų lygių galimybių politiką ir apie tai, kaip pateikti prašymą sudaryti specialias sąlygas per atrankos testus, rasite mūsų specialiame puslapyje.

Reikalavimai kandidatams

Jei esate ES pilietis (-ė) ir mokate bent tris ES kalbas: puikiai mokate 1-ąją kalbą (airių (konkurso) kalbą), labai gerai mokate 2-ąją kalbą (anglų, prancūzų, vokiečių, italų, lenkų arba ispanų) ir 3-iąją kalbą (vieną iš 24 oficialiųjų ES kalbų, kuri nėra nei 1-oji, nei 2-oji jūsų kalba), tuomet mums reikia būtent jūsų.

Be to, jums reikia turėti teisės srities išsilavinimą, atitinkantį užbaigtas universitetines studijas, patvirtintas vienu iš šių teisės srities išsilavinimo diplomų:

  • Leibhéal oideachais arb ionann é agus cúrsa ollscoile a bheith críochnaithe agus deimhnithe le dioplóma sa dlí, nó a comhionann, nó cáilíocht mar abhcóide nó aturnae a baineadh amach in Éirinn; féadfar dioplómaí nó cáilíochtaí coibhéiseacha a baineadh amach sa Ríocht Aontaithe a chur san áireamh.
  • Taithí ghairmiúil iomchuí bliana ar a laghad i gcás iarrthóirí a rinne cúrsaí trí bliana.

Jei reikalaujamos universitetinės studijos truko ketverius metus ar ilgiau, profesinė patirtis nebūtina.

Išsami informacija apie reikalavimus pateikiama toliau mūsų paraiškų puslapio skiltyje „Pranešimas apie konkursą“.

Paraiškos priimamos nuo 2021 m. lapkričio 18 d.