Juristi lingvisti darbam īru valodā

Sākumlapa > Juristi lingvisti darbam īru valodā

Esat jurists, kurš pārvalda vairākas valodas un vēlētos starptautisku karjeru?

ES meklē augsti kvalificētus juristus lingvistus, kuru galvenā valoda ir īru valoda (GA). Darbā pieņemtie ierēdņi (AD 7 pakāpe) strādās galvenokārt ES Tiesā Luksemburgā.

Jurista lingvista amatā jūs tulkosiet juridiskus tekstus konkursa valodā no vismaz divām citām valodām un rediģēsiet šādus tulkojumus. Jums būs arī jāveic juridiska analīze, sadarbojoties ar ES Tiesas kancelejām un citām tās struktūrvienībām. Pienākumu veikšanai juristi lingvisti izmanto standarta informācijas tehnoloģijas un biroja tehniku.

ES iestādes un aģentūras kā darba devējas piedāvā darbu speciālistu komandā ar plašām iespējām papildināt zināšanas, izkopt prasmes un veidot karjeru. ES iestāžu multikulturālās, starptautiskās un daudzveidīgās komandas kopīgi strādā, lai uzlabotu dzīvi aptuveni 450 miljoniem ES iedzīvotāju un ne tikai viņiem.

Cieņa pret kultūru daudzveidību un vienlīdzīgu iespēju veicināšana ir ES pamatprincipi, un Eiropas Personāla atlases birojs īsteno principu, ka visiem kandidātiem ir vienādas iespējas un pret visiem ir vienāda attieksme. Plašāku informāciju par iespēju vienlīdzības politiku un to, kā lūgt īpašus atlases testu pielāgojumus, meklējiet lapā, kurā runāts tieši par šiem jautājumiem.

Vai esat piemērots?

Jums jābūt ES pilsonim ar izcilām vismaz 3 ES oficiālo valodu zināšanām, proti, jums nepieciešamas teicamas 1. valodas prasmes (īru valoda  – konkursa valoda), ļoti labas 2. valodas prasmes (angļu, franču, itāļu, poļu, spāņu vai vācu valoda) un ļoti labas 3. valodas prasmes (viena no 24 ES oficiālajām valodām, kas atšķiras no 1. un 2. valodas). Ja atbilstat šīm prasībām, piesakieties!

Papildus tam jums jābūt izglītībai, kura atbilst pabeigtai augstākajai izglītībai un kuru apliecina viens no turpinājumā norādītajiem diplomiem tiesību zinātnēs.

  • Leibhéal oideachais arb ionann é agus cúrsa ollscoile a bheith críochnaithe agus deimhnithe le dioplóma sa dlí, nó a comhionann, nó cáilíocht mar abhcóide nó aturnae a baineadh amach in Éirinn; féadfar dioplómaí nó cáilíochtaí coibhéiseacha a baineadh amach sa Ríocht Aontaithe a chur san áireamh.
  • Taithí ghairmiúil iomchuí bliana ar a laghad i gcás iarrthóirí a rinne cúrsaí trí bliana.

Darba pieredze nav vajadzīga, ja pieprasītās augstākās izglītības ilgums ir bijis četri gadi vai vairāk.

Sīkāku informāciju par prasībām meklējiet paziņojumā par konkursu, kurš atrodams, noklikšķinot uz zemāk redzamās saites.

Pieteikšanās periods sākas 2021. gada 18. novembrī.