Tapkite mūsų tinklo, skirto neįgaliųjų organizacijoms, nariais

Pradžia > Tapkite mūsų tinklo, skirto neįgaliųjų organizacijoms, nariais
People having a meeting

Kvietimas bendradarbiauti visoms ES organizacijoms, ginančioms neįgalių ES piliečių interesus ir siekiančioms užtikrinti jų gerovę

Europos personalo atrankos tarnybai (EPSO) reikia jūsų pagalbos!

 

Europos personalo atrankos tarnyboje mes tikime lygybės ir įvairovės principais ir aktyviai juos taikome visose savo atrankos procedūrose.

Visų pirma norėtume kreiptis į neįgalius ES piliečius (taip pat į turinčiuosius įvairių kitokių sveikatos sutrikimų) ir paraginti juos kandidatuoti į darbo vietas ES institucijose, todėl mums reikia jūsų pagalbos.

Ar jūsų organizacija atstovauja neįgaliems arba įvairių kitokių sveikatos sutrikimų turintiems asmenims? Jeigu taip, prašome padėti mums informuoti neįgalius arba ypatingų poreikių turinčius potencialius kandidatus į darbo vietas.

 

Kaip tai padaryti?

Tapkite mūsų tinklo (duomenų bazės), skirto neįgaliųjų organizacijoms, nariais ir informuokite apie darbo ES institucijose galimybes savo narius.

Tokiu būdu EPSO jums reguliariai teiks informaciją apie darbo galimybes ir vykdomą atranką, o jūs šią informaciją galėsite toliau perduoti savo nariams.

 

Susidomėjote?

Užpildykite  šią formą  ir suteikite mums daugiau informacijos apie savo organizaciją.

Tikimės bendradarbiauti su jumis, kad visiems mūsų piliečiams būtų užtikrintos geresnės galimybės.

 

Daugiau informacijos

Daugiau informacijos apie EPSO lygybės ir įvairovės politiką pateikiama lygių galimybių klausimams skirtame mūsų puslapyje.

Susipažinkite su mūsų informaciniu lankstinuku, kuriame žingsnis po žingsnio paaiškinama, kaip prašyti sudaryti specialias sąlygas per atrankos testus.

Jei jums arba jūsų nariams būtų sunku pasinaudoti šiuo dokumentu naudojantis pagalbinėmis technologijomis, pateikiame jį prieinamu formatu.

Jei reikia papildomos informacijos, rašykite e. paštu EPSO-equality-diversity@ec.europa.eu.

 

Žiūrėkite mūsų parengtą vaizdo siužetą apie specialias sąlygas per atrankos testus