Przyłącz się do naszej sieci organizacji działających na rzecz osób z niepełnosprawnością

Strona główna > Przyłącz się do naszej sieci organizacji działających na rzecz osób z niepełnosprawnością
People having a meeting

Zaproszenie do współpracy dla wszystkich organizacji UE zaangażowanych w promowanie praw i dobrobytu obywateli UE z niepełnosprawnością

EPSO – Europejski Urząd Doboru Kadr – potrzebuje Waszej pomocy!

 

W EPSO wyznajemy zasadę równości szans i różnorodności i aktywnie ją promujemy we wszystkich procedurach naboru.

W szczególności chcielibyśmy dotrzeć do obywateli UE z niepełnosprawnością (lub cierpiących na różne schorzenia) i zachęcić ich do ubiegania się o pracę w unijnych instytucjach lub agencjach.

Czy Twoja organizacja reprezentuje osoby z niepełnosprawnością, w tym osoby cierpiące na różne schorzenia? Jeśli tak, prosimy o pomoc w dotarciu do osób z niepełnosprawnością i osób o szczególnych potrzebach.

 

W jaki sposób?

Przyłącz się do naszej sieci (bazy danych) organizacji reprezentujących osoby z niepełnosprawnością i zachęcaj członków swojej organizacji do kariery w instytucjach unijnych.

W ramach tej sieci EPSO będzie regularnie dostarczać informacje na temat możliwości zatrudnienia i konkursów EPSO, które będzie można przekazać członkom swojej organizacji.

 

Brzmi ciekawie?

Wypełnij ten formularz i przekaż nam więcej informacji na temat swojej organizacji.

Liczymy na współpracę, aby zapewnić wszystkim obywatelom lepsze możliwości.

 

Szczegółowe informacje

Więcej informacji na temat polityki EPSO w zakresie równości szans i różnorodności można znaleźć na naszej stronie poświęconej równości szans.

Zapoznaj się z naszą ulotką informującą krok po kroku o tym, jak złożyć wniosek o specjalne dostosowanie warunków przeprowadzania testów do potrzeb kandydatów.

W razie trudności w dostępie do tego dokumentu przy wykorzystaniu technologii wspomagającej, skorzystaj z tej wersji dostępnej dla osób niepełnosprawnych.

Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować na adres:  EPSO-equality-diversity@ec.europa.eu

 

Obejrzyj film wideo na temat specjalnych dostosowań warunków przeprowadzania testów do potrzeb kandydata: