Tapkite mūsų tinklo, skirto įvairovės ir įtraukties organizacijoms, nariais

Pradžia > Tapkite mūsų tinklo, skirto įvairovės ir įtraukties organizacijoms, nariais
picture showing a man in a wheel chair and 2 women in front of a computer

Kvietimas bendradarbiauti visoms ES įvairovės ir įtraukties organizacijoms

Europos personalo atrankos tarnybai (EPSO) reikia jūsų pagalbos!

 

EPSO tiki lygybės ir įvairovės principais ir aktyviai juos taiko visose savo atrankos procedūrose.

Visų pirma siekiama užmegzti ryšius su talentingais asmenimis iš kuo įvairesnės aplinkos, kad tarp EPSO kandidatų ir galiausiai ES institucijose būtų geriau atstovaujama ES įvairovei.

EPSO norėtų juos informuoti apie darbo ES institucijose galimybes ir jos taikomą lygybės bei įvairovės politiką, paraginti juos apsvarstyti galimybę siekti karjeros ES institucijose ar agentūrose ir galiausiai pateikti paraišką dalyvauti EPSO vykdomose ar būsimose atrankos procedūrose.

Jei jūsų organizacija (įskaitant NVO, lygybės įstaigas, skėtines organizacijas, asociacijas ir t. t.) atstovauja ES piliečiams, kurie priklauso tam tikroms grupėms, pvz., mažumos grupei pagal etninę kilmę, seksualinę orientaciją, socialinę ir ekonominę padėtį, negalią ar bet kuriai kitai mažumos grupei, EPSO būtų tikrai dėkinga už jūsų pagalbą ir bendradarbiavimą siekiant su jais užmegzti ryšius.

 

Kaip? Tai paprasta – tapkite mūsų tinklo nariais!

Tapę mūsų tinklo (duomenų bazės), skirto įvairovės ir įtraukties organizacijoms, nariais galite padėti informuoti savo narius apie darbo ES institucijose galimybes.

EPSO gali reguliariai ir laiku teikti jums informaciją apie darbo galimybes ir EPSO vykdomas bei planuojamas atrankos procedūras, kuria galite pasidalyti su savo nariais.

 

Susidomėjote?

Užpildykite šią formą ir pateikite daugiau informacijos apie savo organizaciją ir apie tai, kaip norėtumėte bendradarbiauti su EPSO.

EPSO tikisi su jumis bendradarbiauti, kad užtikrintų geresnes galimybes visiems mūsų piliečiams.

 

Daugiau informacijos

Daugiau informacijos apie EPSO lygybės ir įvairovės politiką pateikiama lygių galimybių klausimams skirtame mūsų interneto puslapyje.

Jei reikia papildomos informacijos, rašykite e. paštu EPSO-equality-diversity@ec.europa.eu.

 

Ar jūsų organizacija atstovauja neįgaliems asmenims?

Daugiau informacijos apie negalią ir atrankos testams skirtas specialias priemones rasite lygių galimybių klausimams skirtame mūsų interneto puslapyje. Jame taip pat rasite ES institucijose dirbančių ES pareigūnų pasakojimus, vaizdo įrašą, informacinį lapelį su nuosekliomis instrukcijomis bei vadovą, kuriame paaiškinta, kaip pateikti prašymą suteikti specialias priemones per atrankos testus, ir galimų sąlygų per atrankos testus apžvalgą.

Jei reikia papildomos informacijos apie specialiuosius poreikius, negalią ar specialias priemones, rašykite e. paštu EPSO-accessibility@ec.europa.eu.