Lingvistų asistentai

Pradžia > Lingvistų asistentai

Turite gerą kalbos jausmą? Esate nepriekaištingai įvaldęs gramatiką? Tuomet pasinaudokite galimybe pritaikyti kalbos įgūdžius tarptautinėje aplinkoje.

ES institucijos ieško estų, italų, kroatų, lenkų, nyderlandų, portugalų (AST1 lygio pareigos).

Būdamas lingvistų asistentas padėsite lingvistams, vertėjams ir teisininkams lingvistams atlikti su vertimu, teksto peržiūra ir galutiniu jo sutvarkymu susijusį darbą ir užtikrinsite dokumentų tvarkymą. Jums gali tekti atlikti terminologinį darbą, tvarkyti tekstus ir nuolat atnaujinti temines vertimo atmintis. Atlikdamas savo užduotis naudositės specializuotomis IT priemonėmis ir padėsite jomis naudotis lingvistams ir vertėjams.

Įsidarbinęs ES institucijoje ar agentūroje, įsiliesite į specialistų bendruomenę ir turėsite daugybę mokymosi, įgūdžių gerinimo ir karjeros galimybių. Daugiakultūriai, tarptautiniai ir įvairove pasižymintys ES institucijų darbo kolektyvai bendromis jėgomis darbuojasi maždaug 450 milijonų ES piliečių ir kitų šalių gyventojų labui.

Pagarba kultūrų įvairovei ir lygių galimybių suteikimas – pagrindiniai ES principai, todėl Europos personalo atrankos tarnyba siekia visiems kandidatams užtikrinti vienodas galimybes, taikyti vienodo požiūrio principą ir sudaryti vienodas sąlygas. Daugiau informacijos apie mūsų lygių galimybių politiką ir apie tai, kaip pateikti prašymą sudaryti specialias sąlygas per atrankos testus, rasite mūsų specialiame puslapyje.
 

Reikalavimai kandidatams

Jei esate ES pilietis (-ė) ir mokate bent dvi oficialiąsias ES kalbas: vieną iš šių kalbų estų, italų, kroatų, lenkų, nyderlandų ar portugalų – mokate labai gerai ir anglų arba prancūzų kalbą – pakankamai gerai, tuomet ieškome būtent jūsų.

Be to, kandidatams būtina turėti diplomu patvirtintą aukštesnįjį arba aukštąjį išsilavinimą, susijusį su pareigų pobūdžiu, arba teisę siekti aukštesniojo arba aukštojo išsilavinimo suteikiančiu diplomu patvirtintą vidurinį išsilavinimą, po kurio įgyta bent trejų metų profesinė patirtis, susijusi su pareigų pobūdžiu.

Kandidatas gali teikti paraišką tik dėl vienos kalbos.

Išsami informacija apie reikalavimus pateikiama toliau mūsų paraiškų puslapių skiltyje „Pranešimas apie konkursą“.

Paraiškos priimamos nuo 2022 m. balandžio 21 d.