Pradžia > Specialių sąlygų, kurios gali būti sudarytos laikant atrankos testus, apžvalga

Specialių sąlygų, kurios gali būti sudarytos laikant atrankos testus, apžvalga

EPSO parengė specialių sąlygų, kurios per atrankos testus gali būti sudarytos neįgaliems ar specialiųjų poreikių turintiems kandidatams (įskaitant besilaukiančias ir krūtimi maitinančias kandidates), apžvalgą.

Šiame dokumente paaiškinama, kaip nustatome pagrįstas specialias sąlygas, taip pat pateikiamas specialių sąlygų, kurios gali būti sudarytos, žodynėlis. Galite sužinoti, ką reiškia kiekvienos rūšies speciali sąlyga, kuriuo testo etapu ir kuriuose testavimo centruose ji gali būti suteikta ir kas atsako už jos suteikimą.

Daugiau informacijos apie tai pateikiama čia.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad žodynėlis, kuriame nurodytos specialios sąlygos, tėra orientacinis ir nėra baigtinis. Visuomet galite prašyti sudaryti kitas specialias sąlygas atsižvelgiant į jūsų specialiuosius poreikius ir sąlygas. Tai kintantis dokumentas ir jis bus reguliariai atnaujinamas atsižvelgiant į pagrįstų specialių sąlygų srities pokyčius, naujus prašymus suteikti specialių priemonių per atrankos testus, kuriuos pateiks mūsų kandidatai, ir patenkintus prašymus sudaryti naujas specialias sąlygas.

Norite apie EPSO lygybės ir įvairovės politiką sužinoti daugiau? Apsilankykite lygių galimybių klausimams skirtame mūsų puslapyje.

Peržiūrėkite filmuką apie pagrįstas specialias sąlygas ir susipažinkite su informaciniu lankstinuku, kuriame žingsnis po žingsnio paaiškinama, kaip prašyti sudaryti specialias sąlygas per atrankos testus.

Jei reikėtų daugiau informacijos, nedvejodami kreipkitės į mus (epso-accessibility@ec.Europa.eu).

Paskelbimo data : 02/07/2020 - 13:00
Atnaujinta : 03/08/2020 - 06:00