Sākumlapa > Pārskats par atlases testos iespējamiem pielāgojumiem

Pārskats par atlases testos iespējamiem pielāgojumiem

EPSO ir sagatavojis pārskatu par pielāgojumiem, kādi iespējami, lai atlases testus varētu kārtot kandidāti, kuriem ir invaliditāte vai īpašas vajadzības, t. sk. grūtnieces un sievietes, kas baro ar krūti.

Dokumentā ir paskaidrots, kā mēs nosakām, kādi ir saprātīgi pielāgojumi, un aprakstīts, kādi pielāgojumi ir iespējami. Par katru pielāgojuma veidu varat uzzināt, ar ko tas saistīts, kurā pārbaudījumu posmā un kuros eksaminācijas centros tas ir iespējams un kurš par pielāgojumu ir atbildīgs.

Sīkāku informāciju meklējiet te.

Jāatzīmē, ka pielāgojumu saraksts ir orientējošs un nav izsmeļošs, tāpēc, ņemot vērā jūsu konkrētās vajadzības un situāciju, varat lūgt citus pielāgojumus. Šis ir adaptīvs dokuments, kas tiks regulāri atjaunināts, ņemot vērā, kā attīstīsies situācija ar saprātīgiem pielāgojumiem, jauniem kandidātu iesniegumiem un jauniem pielāgojumiem, kas veikti.

Vēlaties uzzināt vairāk par EPSO vienlīdzības un daudzveidības politiku? Ielūkojieties mūsu tīmekļa lapā par vienlīdzīgām iespējām.

Noskatieties mūsu video par saprātīgiem pielāgojumiem un brošūru, kurā soli pa solim izskaidrots, kā var pieprasīt īpašus pielāgojumus atlases testos.

Ja vēlaties uzzināt vairāk, rakstiet mums (epso-accessibility@ec.Europa.eu).

Publicēšanas datums : 02/07/2020 - 13:00
Atjauninājuma datums : 03/08/2020 - 06:00