Mokslinių tyrimų specialistai

Esate gabus mokslinių tyrimų specialistas? Europos Komisijos Jungtinis tyrimų centras šiuo metu ieško motyvuotų darbuotojų, kurie dirbtų visų pirma Sevilijoje, Petene, Isproje, Gelyje ir Karlsrūhėje.

Jungtinio tyrimų centro veikla, padedanti formuoti politiką, atitinka bendrus ES valstybių narių interesus ir nepriklauso nuo atskirų interesų.

Kaip mokslinių tyrimų specialistas teiksite užsakovų interesus atitinkančią mokslinę ir techninę paramą, reikalingą įvairių sričių ES politikos koncepcijoms kurti, politikai formuoti, įgyvendinti ir stebėti.

Pagarba kultūrų įvairovei ir lygių galimybių skatinimas yra pamatiniai ES principai, todėl Europos personalo atrankos tarnyba stengiasi visiems kandidatams suteikti vienodas galimybes ir sąlygas. Daugiau informacijos apie mūsų lygių galimybių politiką ir apie tai, kaip pateikti prašymą sudaryti specialias sąlygas per atrankos testus, galima rasti mūsų specialiame puslapyje.

Nepraleiskite šios puikios darbo galimybės – paraiškos priimamos nuo vasario 21 d.

 

Reikalavimai kandidatams

Kandidatai turi būti ES piliečiai, labai gerai mokėti vieną iš 24 ES kalbų ir pakankamai gerai mokėti anglų, ispanų, italų, prancūzų arba vokiečių kalbą.

Be to, būtina turėti bent ketverių metų universitetinį atitinkamos mokslo srities išsilavinimą, po kurio įgyta bent šešerių metų profesinė patirtis, susijusi su pareigų pobūdžiu, arba bent trejų metų universitetinį atitinkamos mokslo srities išsilavinimą, po kurio įgyta bent septynerių metų profesinė patirtis.

 

Atrankos procedūros apžvalga: 

Paraiška

Gabumai/„Talent Screener“

Vertinimo centras

Rezervo sąrašas