Zinātniskās pētniecības speciālisti

Esat talantīgs zinātniskās pētniecības speciālists? Kopīgais pētniecības centrs (JRC) pašlaik meklēt motivētus darbiniekus galvenokārt darbam Seviljā, Petenā, Isprā, Hēlā un Karlsrūē.

Kopīgais pētniecības centrs strādā cieši līdzās politikas veidošanas procesam un kalpojot visu ES valstu kopējām interesēm, tomēr neatkarīgi ne no kādām īpašām interesēm.

Kā zinātniskās izpētes speciālists jūs sniegsiet uz klientiem orientētu zinātnisko un tehnisko atbalstu ES politikas virzienu noteikšanai izstrādāšanai, īstenošanai un pārraudzībai.

Cieņa pret kultūru daudzveidību un iespēju vienlīdzības veicināšana ir ES pamatprincipi, un Eiropas Personāla atlases birojs īsteno principu, ka visiem kandidātiem ir vienādas iespējas, piekļuve un pret visiem ir vienāda attieksme. Plašāku informāciju par visiem vienādu iespēju principu un to, kā lūgt īpašus atlases testu pielāgojumus, meklējiet īpašā šiem jautājumiem veltītā lapā.

Nepalaidiet garām šo lielisko karjeras iespēju — pieteikumu iesniegšanas periods sākas 21. februārī!

 

Vai esat piemērots?

Jums jābūt ES pilsonim un ļoti labi jāprot kāda no 24 ES oficiālajām valodām, kā arī apmierinošā līmenī jāprot angļu, franču, itāļu, spāņu vai vācu valoda.

Turklāt jums ir jābūt pabeigtai vismaz 4 gadus ilgai augstākajai izglītībai attiecīgajā zinātnes jomā, pēc kuras iegūta vismaz 6 gadus ilga darba pieredze, kas saistīta ar veicamajiem pienākumiem, vai pabeigtai vismaz 3 gadus ilgai augstākajai izglītībai attiecīgajā zinātnes jomā, pēc kuras iegūta vismaz 7 gadus ilga darba pieredze.

 

Atlases procedūras pārskats: 

Pieteikums

Talantu vērtētājs/Talent screener

Vērtēšanas centrs

Rezerves saraksts