Teisinių tyrimų specialistai – Teisininkai

Esate gabus teisininkas, turintis kvalifikaciją Kipro, Graikijos, Vengrijos, Italijos, Latvijos ar Lenkijos teisės srityje? Tuomet galbūt esate tinkamas kandidatas, kurio Europos Teisingumo Teismas ieško darbui Tyrimų ir dokumentacijos direktorate.

Europos Sąjungos Teisingumo Teismas aiškina ES teisę, kad užtikrintų, jog ji būtų vienodai taikoma visose ES šalyse. Jis sprendžia nacionalinių vyriausybių ir ES institucijų teisinius ginčus. Tam tikrais atvejais į Teismą gali kreiptis ir individualūs asmenys ar organizacijos, jeigu, jų nuomone, ES institucija pažeidė jų teises.

Teisinių tyrimų srities specializacios teisininkai padeda Teisingumo Teismui ir Bendrajam Teismui vykdyti savo teismines funkcijas ir skleisti ES teismų praktiką. Jums reikės analizuoti teismų praktiką ir atlikti preliminarią naujų bylų analizę. Jums taip pat reikės atlikti ES ir nacionalinės teisės bei lyginamosios teisės tyrimus. Jei esate patyręs teisininkas, tuomet taip pat vadovausite konkrečių sričių projektams, kursite ir tobulinsite teisinių tyrimų priemones, nacionalinės ir ES teisės sklaidos priemones.

Pagarba kultūrų įvairovei ir lygių galimybių skatinimas yra pamatiniai ES principai, todėl Europos personalo atrankos tarnyba stengiasi visiems kandidatams suteikti vienodas galimybes ir sąlygas. Daugiau informacijos apie mūsų lygių galimybių politiką ir apie tai, kaip pateikti prašymą sudaryti specialias sąlygas per atrankos testus, galima rasti mūsų specialiame puslapyje.

Nepraleiskite šios puikios darbo galimybės – paraiškos priimamos nuo 2019 m. kovo 7 d.

 

Reikalavimai kandidatams

Kandidatai turi būti ES piliečiai, gerai mokėti valstybės narės, kurioje įgijo teisinę kvalifikaciją, kalbą ir patenkinamai mokėti prancūzų kalbą.

Be to, kandidatai turi labai gerai išmanyti ES teisę, turėti išsamias, nuodugnias ir naujausias savo nacionalinės teisės žinias ir puikius teisinių tyrimų įgūdžius. Konkretūs reikalavimai nurodyti toliau.
 

 

Atrankos procedūros apžvalga: 

Paraiška

Gabumai/„Talent Screener“

Tarpinis testas

Vertinimo centras

Rezervo sąrašas