KKK

Home > KKK > Kuidas broneerida arvutipõhiste testide tegemise kuupäev?

Kuidas broneerida arvutipõhiste testide tegemise kuupäev?

Teile teatatakse broneerimisperioodi algus- ja lõppkuupäevad teie EPSO konto/veebisaidi kaudu. Broneerimissüsteemi juurde viiv link on EPSO kontol aktiveeritud vaid broneerimisperioodi jooksul.

Saate valida testide tegemise kuupäeva, kellaaja, riigi ja testimiskeskuse vastavalt sellele, kus on vabu kohti ja aegu. Pange palun tähele, et mitte kõik testimiskeskused ei ole kättesaadavad kõigil aegadel. Erinevate testimiskeskuste läbilaskevõime põhineb iga testimiskeskuse lahtiolekuaegadel, olemasolevate arvutite arvul ning nende kandidaatide arvul, kes on testimiskeskuseks valinud asjaomase keskuse.

Teatavate testide ja katsete (tõlketestid, e-dokumentide halduse katsed) puhul pakutakse vähem võimalikke kuupäevi. Juhtumianalüüs ja valdkonnapõhine kirjalik katse korraldatakse üldiselt kõigile kandidaatidele samal päeval.

Te saate valida teise testimiskeskuse kui selle, mille märkisite kandideerimisavalduses.

Kui broneerimislink on aktiveeritud, näete võimalike testimiskeskuste nimekirja (kõigis ELi liikmesriikides ja mõnel juhul ka kogu maailmas), siin: https://www.prometric.com/en-us/clients/EPSO/Pages/landing.aspx . Kui te broneerimisperioodi jooksul aega ei broneeri, siis käsitatakse seda taotluse tagasivõtmisena.

Palun kontrollige oma EPSO kasutajakontot regulaarselt, kuna teadet broneerimislingi aktiveerimise kohta e-posti aadressile ei saadeta.

Peate läbima broneerimise kõik etapid kuni viimase kinnituseni. Kui teile kuvatakse kinnitusnumber ja saate teenusepakkujalt sellekohase e-kirja, olete broneerimise nõuetekohaselt lõpule viinud.

Kõigile kandidaatidele võimaldatakse broneeringu tegemiseks võrdne arv päevi, olenemata sellest, millal nad broneerimistaotluse esitavad.

Palun tutvuge broneerimist etappide kaupa kirjeldavate ekraanipiltidega.

Kas sellest vastusest oli abi?

Jah Ei