Bieži uzdotie jautājumi

Sākumlapa > Bieži jautājumi > Vai tiek kompensēti ceļa izdevumi?

Vai tiek kompensēti ceļa izdevumi?

EPSO nekompensē ceļošanas izdevumus, kas jums radušies, piedaloties datorizētos testos un priekšatlases vai vidējā posma testos (proti, kārtojot daudzizvēļu testus, e-simulācijas testu un tulkošanas pārbaudījumus).

Kandidātiem, kas kārto konkrēta gadījuma izpētes testu vai rakstveida pārbaudījumu attiecīgajā jomā un dzīvo ārpus ES, ir tiesības uz ceļošanas izdevumu kompensāciju, ja šie pārbaudījumi ir daļa no vērtēšanas centra pārbaudījumiem (šo informāciju meklējiet attiecīgajā konkursa paziņojumā).

Ja kārtojat pārbaudījumus vērtēšanas centrā, varat (ja jums uz to ir tiesības) pieprasīt, lai jums kompensē daļu ceļošanas izdevumu. Taču nevarat prasīt, lai kompensē visus reāli radušos izdevumus (sk. 2. pantu). Turklāt uzturēšanās izdevumus kompensē tikai tad, ja vērtēšanas centrā sarīkotie pārbaudījumi notiek divās secīgās dienās vai starp tiem ir ne vairāk kā trīs dienas (6. pants). Jūs nesaņemsiet uzturēšanās izdevumu kompensāciju par iepriekšējo nakti pirms pārbaudījuma vērtēšanas centrā vai par nakti pēc tā (sk. noteikumus zemāk).

  • Noteikumi par ceļošanas un uzturēšanās izdevumu finansiālu kompensāciju personām, kas uzaicinātas kārtot pārbaudījumus konkursa vai atlases procedūrā vai kas uzaicinātas uz interviju vai medicīnisku pārbaudi (attiecas uz atlases procedūrām, kas izsludinātas kopš 2018. gada 1. janvāra).
  • Noteikumi par ceļošanas un uzturēšanās izdevumu kompensāciju kandidātiem, kas uzaicināti kārtot pārbaudījumus EPSO rīkotā atlases procedūrā (vērtēšanas centrs, rakstveida, praktiski un/vai mutiski testi) (attiecas uz atlases procedūrām, kas izsludinātas kopš 2015. gada 1. jūnija): angļu, franču, vācu valodā.

Svarīgi:  ņemiet vērā, ka pēc testa kārtošanas dienas jums tiek doti 3 mēneši, lai nosūtītu pilnībā noformētu pieprasījumu kompensēt ceļošanas / uzturēšanās izdevumus.

Parasti aprēķins tiks veikts, pamatojoties uz EPSO kontā norādīto dzīvesvietas adresi.

Ja jums ir tiesības uz kompensāciju, rīkojieties šādi:

EPSO – Unit 01 Secretariat
C-25 7/56
European Commission
1049 Brussels
Belgium

Lai uzzinātu, kā lūgt ceļa un/vai uzturēšanās izdevumu kompensāciju, izlasiet šo saistīto jautājumu.

Vai atbilde noderēja?