Časté otázky

Úvod > Časté dotazy > Co je účet EPSO?

Co je účet EPSO?

Účet EPSO jsou elektronické záznamy vašich osobních údajů a všech přihlášek do výběrových řízení EPSO. Přímý odkaz, jehož pomocí si můžete účet vytvořit nebo se na něj přihlásit, je na všech internetových stránkách EPSO.

Přes tento účet také úřad EPSO zasílá uchazečům zprávy. Proto byste měli do svého účtu ESPO nahlížet alespoň dvakrát týdně. 

Než začnete vyplňovat přihlášku, budete v případě, že účet EPSO ještě nemáte, vyzváni, abyste si jej založili.

Je povoleno mít pouze jeden účet EPSO. Ten uživatel používá pro všechna výběrová řízení. Je přísně zakázáno mít více než jeden účet EPSO. Pokud byste jich měli více, můžete být v kterékoli fázi výběrového řízení vyloučeni. V případě nejasností se na nás prosím obraťte.

K vytvoření účtu stačí kliknout na tlačítko „Vytvořte si účet EPSO“ a vyplnit všechny požadované informace. Detailní informace o tom, jak si vytvořit účet a jak vyplnit online přihlášku, najdete v pokynech pro podávání přihlášek online.

Osobní a přístupové údaje vašeho účtu EPSO musí být vždy aktuální.

Pokud v kterékoli fázi řízení úřad EPSO zjistí, že jste si vytvořili více než jeden účet, může vás z něj vyloučit (viz bod 2.1.2 obecných pravidel pro otevřená výběrová řízení).

Pomohla vám tato odpověď?

Ano Ne