KKK

Avaleht > KKK > Mis on EPSO kasutajakonto?

Mis on EPSO kasutajakonto?

Küsimuste kategooriad: 

EPSO kasutajakonto on elektrooniline kirje, mis sisaldab teie isikuandmeid ja kõiki kandideerimisavaldusi EPSO valikumenetlustes osalemiseks. Otselink EPSO kasutajakonto loomise või sinna sisselogimise juurde on olemas kõigil EPSO veebisaidi lehekülgedel.

Samuti saadab EPSO kasutajakonto kaudu kandidaatidele sõnumeid. Seepärast peaksite oma EPSO kasutajakontot vaatama vähemalt kaks korda nädalas. 

Kui teil EPSO kasutajakontot veel ei ole, siis peate selle enne kandideerimist looma.

Teil tohib olla ainult üks EPSO kasutajakonto, mida peaksite kasutama kõigi valikumenetluste puhul. Mitme EPSO kasutajakonto omamine on rangelt keelatud ja teid võidakse valikumenetluse mis tahes etapis välja jätta, kui teil on rohkem kui üks konto. Palun võtke meiega ühendust, kui te ei ole kindel.

Kasutajakonto loomiseks klõpsake lihtsalt lingil „Create your EPSO Account” ja sisestage kogu nõutav teave. Kogu vajalik abi kasutajakonto loomiseks ja veebipõhise kandideerimisvormi täitmiseks on esitatud veebisaidil olevas registreerumise juhendis.

Teie isikuandmed ja andmed juurdepääsuks teie EPSO kasutajakontole peavad alati olema ajakohastatud.

Kui EPSO avastab, et olete loonud mitu kasutajakontot, võidakse teid menetluse mis tahes etapis konkursilt eemaldada (vt Avalike konkursside üldeeskirjad, punkt 2.1.2).

Kas sellest vastusest oli abi?

Jah Ei