DUK

Pradžia > DUK > Kas yra EPSO aplankas?

Kas yra EPSO aplankas?

EPSO aplankas – tai jūsų asmens duomenų ir visų paraiškų dalyvauti EPSO atrankos procedūrose elektroninis įrašas. Susikurti EPSO aplanką arba prie jo prisijungti galima spustelėjus tiesioginę nuorodą bet kuriame EPSO interneto svetainės puslapyje.

Šiuo aplanku naudojasi ir tarnyba EPSO, kai siunčia kandidatams žinutes. Todėl savo EPSO aplanką turėtumėte atsiversti bent dukart per savaitę. 

Jei EPSO aplanko dar neturite, jūsų bus paprašyta jį susikurti prieš pateikiant paraišką.

Galite turėti tik vieną EPSO aplanką, kurį turėtumėte naudoti per visas atrankos procedūras. Griežtai draudžiama turėti daugiau nei vieną EPSO aplanką. Dėl to galite būti pašalinti bet kuriuo atrankos procedūros etapu. Jei nesate tikri, kreipkitės į mus.

Kad susikurtumėte aplanką, paprasčiausiai spustelėkite nuorodą „Susikurkite savo EPSO aplanką“ ir įrašykite informaciją, kurios prašoma. Išsami informacija, kaip susikurti aplanką ir užpildyti internetinę paraiškos formą, pateikiama Elektroninės registracijos vadove.

Jūsų asmens duomenys ir prisijungimo prie jūsų EPSO aplanko duomenys turi būti nuolat atnaujinami.

Jei kuriuo nors procedūros etapu tarnyba EPSO sužinotų, kad susikūrėte daugiau kaip vieną aplanką, galite būti pašalinti iš konkurso (žr. Viešiesiems konkursams taikytinų bendrųjų taisyklių 2.1.2 skyrių).

Ar šis atsakymas buvo naudingas?

Taip Ne