Bieži uzdotie jautājumi

Sākumlapa > Bieži jautājumi > Kas ir EPSO konts?

Kas ir EPSO konts?

Jautājumu kategorijas: 

Tas ir konts, kurā elektroniski reģistrētas ziņas par jums un visi jūsu pieteikumi EPSO rīkotajām atlases procedūrām. Tieša saite, uz kuras noklikšķinot, varat izveidot savu EPSO kontu vai tajā pieteikties, ir visās EPSO tīmekļa vietnes lapās.

EPSO šo kontu arī izmanto, lai sūtītu paziņojumus kandidātiem. Tāpēc ir ieteicams savā EPSO kontā ielūkoties vismaz pāris reizes nedēļā. 

Pirms pieteikšanās sistēma jūs aicinās izveidot EPSO kontu, ja jums tāda vēl nav.

Jums drīkst būt tikai viens EPSO konts, un jums tas jāizmanto visām atlases procedūrām. Ir stingri aizliegts izveidot vairāk nekā vienu EPSO kontu. Ja jums ir vairāki konti, par to jūs var izslēgt jebkurā atlases procedūras posmā. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums kaut kas nav skaidrs.

Lai izveidotu savu kontu, vienkārši noklikšķiniet uz saites “Create your EPSO Account” un ievadiet visu prasīto informāciju. Plaši paskaidrojumi, kā izveidot kontu un aizpildīt pieteikuma veidlapu, ir atrodami rokasgrāmatā par to, kā pieteikties tiešsaistē.

Datiem par jums un ziņām, kas vajadzīgas, lai piekļūtu jūsu EPSO kontam, vienmēr jābūt atjauninātām.

Ja jebkurā no procedūras posmiem EPSO atklās, ka esat izveidojis vairākus kontus, jūs var izslēgt no dalības konkursā (sk.  Atklātos konkursus reglamentējošo vispārīgo noteikumu 2.1.2. punktu).

Vai atbilde noderēja?