Najczęściej zadawane pytania

Strona główna > Często zadawane pytania > Nie mogę zalogować się lub uzyskać dostępu do swojego konta EPSO. Co mam zrobić?

Nie mogę zalogować się lub uzyskać dostępu do swojego konta EPSO. Co mam zrobić?

Sprawdź, czy podałeś właściwą nazwę użytkownika i prawidłowe hasło (zob. „Nie pamiętasz nazwy użytkownika?  „Nie pamiętasz hasła?”).

Przypomnienie: nie możesz utworzyć więcej niż jednego konta EPSO, jednak w przypadku gdyby Twoje konto EPSO zostało usunięte, możesz utworzyć nowe konto, z którego będziesz korzystać do celów swoich przyszłych zgłoszeń. Konto EPSO mogło zostać usunięte zgodnie z oświadczeniem o ochronie prywatności dotyczącym ochrony danych osobowych. Konta EPSO usuwamy w następujących przypadkach:

  • konta EPSO, które nie zawierają żadnego zgłoszenia, i które zostały utworzone ponad rok wcześniej
  • konta EPSO zawierające jedno zgłoszenie lub więcej zgłoszeń, w przypadku gdy wszystkie zgłoszenia spełniają jedno z następujących kryteriów:
    • kandydat został umieszczony na liście rezerwowej laureatów i został zatrudniony ponad rok wcześniej
    • kandydat został umieszczony na liście rezerwowej laureatów i nie został zatrudniony, a ważność listy rezerwowej wygasła
    • kandydat nie został umieszczony na liście rezerwowej laureatów, a procedura naboru zakończyła się ponad rok wcześniej.

Kandydat może mieć tylko jedno konto EPSO i może zostać wykluczony na dowolnym etapie procedury naboru za posiadanie więcej niż jednego konta. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z nami.

Jeżeli nadal nie możesz się zalogować, jeśli nie pamiętasz swojego adresu e-mail podanego na koncie EPSO lub nie masz już do niego dostępu, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Jeżeli prześlesz nam kopię swojego paszportu lub dowodu tożsamości i podasz nowy adres e-mail, będziemy mogli powiązać go z Twoim kontem EPSO.

Czy odpowiedź była przydatna?

Tak Nie