Časté otázky

Home > Časté dotazy > Co se bude dít poté, co podám přihlášku?

Co se bude dít poté, co podám přihlášku?

Náborové služby budou pravidelně procházet databázi všech registrovaných uchazečů a provádět užší výběr těch, kteří nejlépe splňují konkrétní požadavky týkající se jednotlivých volných míst. Proto je důležité, abyste svou přihlášku jednou za 6 měsíců aktualizovali a potvrdili, že máte o pracovní místo stále zájem, aby byl váš profil v databázi i nadále vidět a bylo jej možné vyhledat.

Pouze uchazeči z užšího výběru budou prostřednictvím účtu EPSO vyzváni k tomu, abyste si zarezervovali termín výběrových testů organizovaných úřadem EPSO.

Doporučujeme vám proto si účet EPSO pravidelně kontrolovat. Pokud se dostanete do užšího výběru, budete vyzváni k tomu, abyste si zarezervovali termín, a to přibližně týden předtím, než se zahájí rezervace nových termínů. Odkaz, který vám k rezervaci poslouží, zůstane aktivní po dobu jednoho týdne, během něhož si budete moci vybrat vhodné datum v období následujících dvou týdnů. Pokud si termín testů nezarezervujete, zrušíte ho nebo se na test nedostavíte, k účasti na daném testu v jiný termín automaticky pozváni nebudete. Může se však stát, že se dostanete do užšího výběru na jiné místo později.

Vyhledávání a výběr uchazečů mají na starost náborové služby. Úřad EPSO odpovídá pouze za to, že uchazeče vyzve k tomu, aby si zarezervovali termín testu, a za organizaci testů výběrového řízení.

Pomohla vám tato odpověď?

Ano Ne