KKK

Home > KKK > Mis saab pärast kandideerimisavalduse esitamist?

Mis saab pärast kandideerimisavalduse esitamist?

Värbamisteenistused otsivad regulaarselt andmebaasist registreeritud kandidaate ja kannavad nimekirja need, kes vastavad kõige paremini iga ametikoha konkreetsetele nõuetele. Ajakohastage oma kandideerimisavaldust kindlasti iga kuue kuu möödudes, et näidata üles oma jätkuvat huvi ning olla andmebaasis nähtav ja leitav.

Üksnes nimekirja kantud kandidaatidele saadetakse nende EPSO kasutajakonto kaudu kutse, kus neil palutakse broneerida arvutipõhiste eelvalikutestide tegemise aeg.

Kontrollige oma EPSO kasutajakontot regulaarselt, sest pärast nimekirja kandmist saadetakse teile umbes nädal enne broneerimisperioodi algust teade testi tegemiseks sobiva kuupäeva broneerimise kohta. Broneerimislink on aktiivne vaid ühe nädala ja te saate valida teile sobiva kuupäeva, mis jääb broneerimisperioodile järgnevasse kahenädalasse ajavahemikku. Kui te testi tegemiseks aega ei broneeri, broneeringut ei tühista või ei ilmu hindamiskeskusesse, ei kutsuta teid automaatselt uuesti sama testi tegema. Teid võidakse siiski hiljem mõne teise valikumenetluse raames välja valida.

Kandidaatide otsimise ja valimisega tegelevad värbamisteenistused. EPSO vastutab üksnes kandidaatide testidele kutsumise ja eelvalikutestide korraldamise eest.

Kas sellest vastusest oli abi?

Jah Ei