DUK

Home > DUK > Kas vyksta man pateikus paraišką?

Kas vyksta man pateikus paraišką?

Įdarbinančios tarnybos reguliariai tikrina visų registruotų kandidatų duomenų bazę ir pasirenka tuos, kas geriausiai atitinka su kiekviena laisva darbo vieta susijusius reikalavimus. Kas šešis mėnesius būtinai atnaujinkite savo paskyrą, kad parodytumėte, jog toliau domitės šia atranka, ir kad išliktumėte tarp aktyvių kandidatų duomenų bazėje.

Tik pasirinkti kandidatai savo EPSO aplanke gauna kvietimą registruotis į EPSO rengiamus atrankos testus ir juos laikyti.

Reguliariai tikrinkite savo EPSO aplanką, nes pasirinktiems kandidatams kvietimai registruotis į testą išsiunčiami maždaug prieš savaitę iki registracijos pradžios. Registracijos nuoroda veiks tik vieną savaitę, o siūlomas testų datas bus galima rinktis iš dviejų savaičių intervalo po registracijos laikotarpio. Jeigu neužsiregistruosite į testą, atšauksite registraciją arba neatvyksite į testavimo centrą, automatiškai negausite kito kvietimo laikyti to paties testo. Galbūt jus vėl pasirinks testuoti vėliau, kai bus vykdoma darbuotojų atranka į kitas darbo vietas.

Kandidatų ieško ir juos pasirenka įdarbinančios tarnybos. EPSO tik pakviečia kandidatus registruotis į atrankos testus ir šiuos testus rengia.

Ar šis atsakymas buvo naudingas?

Taip Ne