Bieži uzdotie jautājumi

Home > Bieži jautājumi > Kas notiek pēc tam, kad esmu iesniedzis pieteikumu?

Kas notiek pēc tam, kad esmu iesniedzis pieteikumu?

Darbinieku atlasi veicošie dienesti regulāri pārlūkos visu reģistrēto kandidātu datubāzi un atlasīs tos, kuri vislabāk atbildīs katras vakances specifiskajām prasībām. Noteikti atjauniniet savu pieteikumu reizi sešos mēnešos, lai parādītu, ka joprojām esat ieinteresēts, un lai jūsu pieteikums datubāzē būtu redzams un atrodams.

Vienīgi šie atlasītie kandidāti savā EPSO kontā saņems uzaicinājumu rezervēt laiku un ierasties uz EPSO rīkotajiem atlases testiem.

Regulāri pārbaudiet savu EPSO kontu, jo, ja būsiet atlasīto kandidātu vidū, jūs saņemsiet uzaicinājumu rezervēt testa laiku aptuveni nedēļu pirms laika rezervācijas sākuma. Rezervācijas saite būs aktīva tikai vienu nedēļu, un datumu varēsiet izvēlēties no divu nedēļu perioda, kas seko rezervācijas periodam. Ja laiku nerezervējat, rezervāciju atceļat vai pārbaudījumu centrā neierodaties, jūs nesaņemsiet automātiski atkārtotu uzaicinājumu uz šo testu. Iespējams, jūs atlasīs kādai vakancei citu reizi.

Kandidātus meklē un atlasa dienesti, kuriem vajadzīgi darbinieki. EPSO tikai uzaicina kandidātus rezervēt laiku testiem un rīkot atlases testus.

Vai atbilde noderēja?