Najczęściej zadawane pytania

Strona główna > Często zadawane pytania > Kiedy i gdzie będę zdawać organizowane przez EPSO testy rekrutacyjne w postaci komputerowych testów wielokrotnego wyboru w ramach stałej procedury naboru CAST?

Kiedy i gdzie będę zdawać organizowane przez EPSO testy rekrutacyjne w postaci komputerowych testów wielokrotnego wyboru w ramach stałej procedury naboru CAST?

Stała procedura naboru CAST (zob. więcej informacji) ma inny przebieg niż konkursy. Do udziału w testach rekrutacyjnych zostaną zaproszeni wyłącznie wstępnie wyselekcjonowani kandydaci.

Jeżeli zostaniesz wybrany, za pośrednictwem swojego konta EPSO zostaniesz poproszony o zarezerwowanie terminu testu. Radzimy sprawdzać swoje konto EPSO co najmniej dwa razy w tygodniu. Pamiętaj, że czas na zarezerwowanie terminu i wzięcie udziału w teście jest ograniczony.

Testy odbędą się w ośrodkach egzaminacyjnych na całym świecie. Lista dostępnych ośrodków egzaminacyjnych zostanie podana w zaproszeniu do dokonania rezerwacji. Pamiętaj też o tym, że EPSO nie zwraca kosztów podróży.

Czy odpowiedź była przydatna?

Tak Nie