Časté otázky

Úvod > Časté dotazy > Všiml jsem si rozdílu mezi komentářem, kde hodnotíte můj výkon při znalostním pohovoru, a počtem bodů, které jsem obdržel za část hodnocení zkušeností (tzv. talent screener). Je možné, že by došlo k chybě?

Všiml jsem si rozdílu mezi komentářem, kde hodnotíte můj výkon při znalostním pohovoru, a počtem bodů, které jsem obdržel za část hodnocení zkušeností (tzv. talent screener). Je možné, že by došlo k chybě?

Hodnocení zkušeností probíhá ve fázi, kdy se výběr vhodných uchazečů zakládá výhradně na informacích, které uchazeč poskytne v části přihlášky s názvem „Hodnocení zkušeností“ (tzv. talent screener). Oproti tomu cílem znalostního pohovoru, který má formu strukturovaného rozhovoru a opírá se o informace z části „Hodnocení zkušeností“, je ohodnotit vaše specifické, konkrétní dovednosti. Výkon uchazeče při pohovoru je ovlivněn mnoha faktory a může se značně lišit. Vysoké skóre v části „Hodnocení zkušeností“ tak není zárukou vysokého bodového hodnocení ze strukturovaného rozhovoru.

Pomohla vám tato odpověď?

Ano Ne