Časté otázky

Home > Časté dotazy > Mohu podat správní stížnost (podle čl. 90) ještě před tím, než obdržím odpověď ohledně přezkumu, který se týká stejného tématu?

Mohu podat správní stížnost (podle čl. 90) ještě před tím, než obdržím odpověď ohledně přezkumu, který se týká stejného tématu?

Kategorie otázek: 

Ne. Pokud to budete považovat za nutné, měli byste správní stížnost podat až po získání odpovědi daného přezkumu.  Správní stížnost podle čl. 90 musí být založena na rozhodnutí, které nepříznivě ovlivňuje váš právní status uchazeče, tj. v tomto případě na základě negativní odpovědi, kterou výběrová komise ohledně přezkumu vydala.  Lhůta pro podání stížnosti podle čl. 90 je 3 měsíce ode dne oznámení rozhodnutí, které chcete napadnout.

Pomohla vám tato odpověď?

Ano Ne