Veelgestelde vragen

Home > Veelgestelde vragen > Kan ik een klacht indienen (artikel 90) voordat ik een antwoord heb ontvangen op mijn verzoek tot herziening (in dezelfde zaak)?

Kan ik een klacht indienen (artikel 90) voordat ik een antwoord heb ontvangen op mijn verzoek tot herziening (in dezelfde zaak)?

Categorieën veelgestelde vragen: 

Nee. Dat kan pas na ontvangst van het antwoord op het verzoek tot herziening. Op grond van artikel 90 kunt u een klacht indienen over een besluit waarvan u als kandidaat nadeel ondervindt, in dit geval de afwijzing van uw verzoek tot herziening door de jury. U heeft daarvoor 3 maanden de tijd vanaf de datum van kennisgeving van het besluit dat u wilt aanvechten.

Vond u dit antwoord nuttig?

Ja Nee