Najczęściej zadawane pytania

Home > Często zadawane pytania > Successful candidates / recruitment > Ze względu na niepełnosprawność lub chorobę potrzebuję odpowiednio dostosowanego sprzętu biurowego lub środowiska pracy. Z kim powinienem się skontaktować?

Ze względu na niepełnosprawność lub chorobę potrzebuję odpowiednio dostosowanego sprzętu biurowego lub środowiska pracy. Z kim powinienem się skontaktować?

Pamiętaj o tym, że aby zapewnić poufność danych i brak dyskryminacji, EPSO nie przekaże departamentom rekrutującym pracowników żadnych informacji na temat Twojej niepełnosprawności lub szczególnych potrzeb.

Jeśli potrzebujesz dostosowania biura lub masz inne szczególne potrzeby, poinformuj o tym bezpośrednio przyszłego pracodawcę, kiedy już zostaniesz zatrudniony.

Jeśli chciałbyś otrzymywać informacje o wszelkich pozytywnych działaniach podejmowanych przez niektórych pracodawców z myślą o osobach niepełnosprawnych, zaznacz odpowiednie pole na swoim koncie EPSO. W takim przypadku rekrutującym departamentom zostaną przekazane jedynie Twoje imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Czy odpowiedź była przydatna?

Tak Nie