Najczęściej zadawane pytania

Strona główna > Często zadawane pytania > Ze względu na niepełnosprawność lub stan zdrowia potrzebuję odpowiednio dostosowanego sprzętu biurowego lub środowiska pracy. Z kim powinienem/powinnam się skontaktować?

Ze względu na niepełnosprawność lub stan zdrowia potrzebuję odpowiednio dostosowanego sprzętu biurowego lub środowiska pracy. Z kim powinienem/powinnam się skontaktować?

Pamiętaj o tym, że aby zapewnić poufność danych i brak dyskryminacji, EPSO nie przekaże departamentom rekrutującym pracowników żadnych informacji na temat Twojej niepełnosprawności ani szczególnych potrzeb.

Jeśli potrzebujesz dostosowania biura lub masz inne szczególne potrzeby, poinformuj o tym bezpośrednio przyszłego pracodawcę, kiedy już zostaniesz zatrudniony/-a.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś otrzymywać informacje o wszelkich pozytywnych działaniach podejmowanych przez niektórych pracodawców z myślą o osobach niepełnosprawnych, zaznacz odpowiednie pole na swoim koncie EPSO. W takim przypadku rekrutującym departamentom zostaną przekazane jedynie Twoje imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Czy odpowiedź była przydatna?

Tak Nie