Najčastejšie otázky

Domovská stránka > Často kladené otázky > Mám zdravotné postihnutie alebo zdravotný stav, ktoré si vyžadujú úpravy môjho kancelárskeho zariadenia a/alebo pracovného prostredia. Na koho sa mám obrátiť?

Mám zdravotné postihnutie alebo zdravotný stav, ktoré si vyžadujú úpravy môjho kancelárskeho zariadenia a/alebo pracovného prostredia. Na koho sa mám obrátiť?

V záujme rešpektovania dôvernosti údajov a nediskriminácie úrad EPSO neposkytne žiadne informácie týkajúce sa vášho zdravotného postihnutia a osobitných potrieb oddeleniam pre nábor zamestnancov.

Ak ste si vyžiadali úpravy či máte určité osobitné potreby, musíte o tom informovať priamo svojho budúceho zamestnávateľa po prijatí do zamestnania.

Ak si želáte byť informovaný/-á o všetkých opatreniach pozitívnej diskriminácie, ktoré uplatňujú niektorí zamestnávatelia pre ľudí so zdravotným postihnutím, môžete zaškrtnúť príslušné okienko na svojom účte. V tomto prípade sa oddeleniam pre nábor zamestnancov poskytne iba vaše meno a e-mailová adresa.

Bola táto odpoveď užitočná?

Áno Nie