KKK

Home > KKK > Kas mind võidakse eelvalikule järgnevatele testidele kutsuda ka rohkem kui ühe profiili ja/või tegevusüksuse jaoks?

Kas mind võidakse eelvalikule järgnevatele testidele kutsuda ka rohkem kui ühe profiili ja/või tegevusüksuse jaoks?

Jah, teid võidakse eelvalikule järgnevatele testidele kutsuda ka mitme profiili ja/või tegevusüksuse jaoks, kuid enamasti sooritab kandidaat edasisi teste ainult ühe profiili ja tegevusüksuse jaoks korraga. Seepärast kutsutakse teid eri profiilide või tegevusüksuste testidele selles järjekorras, milles töötajaid värbavad talitused on EPSO-le testimistaotlused saatnud.

Pädevustestide puhul võidakse aga sama kandidaat kutsuda eri profiilide testidele ka ühel ja samal ajal. Seda võidakse teha juhul, kui kandidaat on juba läbinud mõtlemisoskuse testid.

Testimistaotluste töötlemise järjekorda ei saa mõjutada ei värbavad talitused, kandidaadid ega ka EPSO. See on nii sellepärast, et osalemiskutse reeglites on selgelt sätestatud, et ühe (varasema) testi edukas läbimine võib mõjutada kandidaadi olukorda sellega, et muudab edasised testid üleliigseks. Testil läbi kukkumine võib aga tähendada seda, et kandidaati ei kutsuta järgmise kuue kuu jooksul ühelegi testile.

Kas sellest vastusest oli abi?

Jah Ei