KKK

Home > KKK > Millist klaviatuuri saan ma arvutipõhiste testide puhul kasutada?

Millist klaviatuuri saan ma arvutipõhiste testide puhul kasutada?

Valikvastustega testide puhul (sealhulgas e-dokumentide halduse (e-tray) katsed), kandidaadid klaviatuuri ei vaja.

Juhtumianalüüsi ja valdkonnapõhise kirjaliku katse puhul eraldatakse teile klaviatuur, mis vastab teie teisele keelele. Teile kirja teel saadetavas kutses palutakse teil kontrollida ja vajadusel muuta oma klaviatuuri valikut.

Kui valite teile määratud klaviatuurist erineva klaviatuuri, ei pruugi kõik rõhumärkidega tähemärkide / erimärkide kiirklahvid toimida. Võite tutvuda kõige sagedamini kasutatavate erimärkidega, mida testimiskeskkond toetab ning mida saab trükkida, kasutades klahvi „Alt“ koos numbrikombinatsiooniga. See loetelu on taotluse korral kättesaadav ka testimiskeskustes.

Kirjaliku tõlke testide puhul eraldatakse teile klaviatuur, mis vastab teie esimesele keelele (konkursi keel). Teist klaviatuuri te taotleda ei saa. Juhul kui teie liikmesriigis on kasutusel erinevad klaviatuuri seaded (BG, FR, NL), saate võimaluse valida eelistatud klaviatuuri seade. Täiendav teave selle kohta on esitatud kirja teel saadetud kutses.

Valige oma klaviatuur hoolikalt ja läbimõeldult, võttes arvesse keelt, milles test toimub. Kui te olete juba oma valiku teinud, ei saa te seda enam muuta, ka mitte siis, kui valiku tegemise tähtaeg ei veel kätte jõudnud.

Kui peate testi ajal kasutama klaviatuuri, kontrollige enne testi algust, kas teile on antud õige klaviatuur.

Kas sellest vastusest oli abi?

Jah Ei