Najczęściej zadawane pytania

Strona główna > Często zadawane pytania > Czy już teraz wiadomo, spośród których pięciu języków będzie można wybrać język testów oceny zintegrowanej i symulacji typu e-tray?

Czy już teraz wiadomo, spośród których pięciu języków będzie można wybrać język testów oceny zintegrowanej i symulacji typu e-tray?

Nie. Musimy poczekać na zakończenie pierwszego etapu rejestracji, zanim będziemy mogli zgromadzić dane z wszystkich zgłoszeń i sporządzić listę tych języków, które kandydaci wskazali najczęściej. W konkursie dla absolwentów uczelni wyższych zorganizowanym w 2017 r. kandydaci najczęściej zadeklarowali znajomość języka angielskiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i niemieckiego. Możesz też zapoznać się z europejskim raportem dotyczącym najpopularniejszych języków – pomoże Ci on uzyskać pewien obraz sytuacji, ale tylko orientacyjnie. Pamiętaj też, że to instytucje europejskie zatwierdzą pięć języków zaproponowanych przez EPSO w oparciu o dane uzyskane ze zgłoszeń po zakończeniu pierwszego etapu rejestracji.

Reference number: 

Czy odpowiedź była przydatna?

Tak Nie