DUK

Pradžia > DUK > Kilo problema dėl paraiškos formos kalendoriaus. Kodėl negaliu pasirinkti vėlesnės datos negu 2018-04-09?

Kilo problema dėl paraiškos formos kalendoriaus. Kodėl negaliu pasirinkti vėlesnės datos negu 2018-04-09?

Klausimų kategorijos: 
>

Paraiškos forma pildoma visų pirma tam, kad būtų galima nuspręsti, ar kandidatas paskutinę paraiškų teikimo dieną atitinka visas pranešime apie konkursą nustatytas sąlygas.

Turėdamas tai omenyje atkreipkite dėmesį į toliau nurodomus dalykus.

  • Paraiškų teikimo galutinis terminas buvo 2018-04-10. Data, į kurią atsižvelgiama sprendžiant, ar kandidatas atitinka visas sąlygas, yra paskutinė visa diena prieš galutinį terminą, t. y. 2018-04-09.
  • Šio konkurso dalyviams nekeliama reikalavimo turėti profesinės patirties. Apie profesinę patirtį pageidaujantys informuoti kandidatai turi nurodyti ne vėlesnę laikotarpio pabaigos datą kaip 2018-04-09.
    Galima pridėti savo gyvenimo aprašymą su išsamia informacija (žr. EPSO aplanko kairėje pusėje), kuris bus perduotas įdarbinančioms tarnyboms, jei kandidatas laimės konkursą ir bus įtrauktas į rezervo sąrašą.
  • Minimalus reikalaujamas išsilavinimas – bakalauro laipsnis. Kandidatas gali pridėti ir kitų diplomų, jei studijos baigtos iki termino.
  • Paskutinio universiteto kurso (bakalauro pakopos) studentai gali dalyvauti konkurse, jei diplomus gaus iki 2018-07-31.
    Jie turi pažymėti atitinkamą langelį paraiškos formos pirmame skyriuje.
Reference number: 

Ar šis atsakymas buvo naudingas?

Taip Ne