Bieži uzdotie jautājumi

Sākumlapa > Bieži jautājumi > Pieteikuma veidlapā iekļautais kalendārs nedarbojas kā nākas. Kāpēc nevaru atlasīt datumu, kas ir pēc 2018. gada 9. aprīļa?

Pieteikuma veidlapā iekļautais kalendārs nedarbojas kā nākas. Kāpēc nevaru atlasīt datumu, kas ir pēc 2018. gada 9. aprīļa?

Pieteikuma veidlapas galvenais mērķis ir noskaidrot, vai pieteikuma iesniegšanas termiņa pēdējā dienā kandidāts atbilst visiem nosacījumiem, kas izklāstīti paziņojumā par konkursu.

Ņemot vērā iepriekš minēto, norādām, ka:

  • pieteikuma iesniegšanas termiņš bija 2018. gada 10. aprīlis. Datums, kuru ņem vērā, lai noteiktu, vai kandidāts atbilst nosacījumiem, ir pēdējā pilnā diena pirms termiņa beigām, proti, 2018. gada 9. aprīlis;
  • netiek prasīta darba pieredze, lai varētu iesniegt pieteikumu šim konkursam. Kandidāti, kas vēlas norādīt darba pieredzi, to drīkst darīt, kā beigu datumu norādot vēlākais 2018. gada 9. aprīli.
    Kandidāti var pievienot arī CV ar pilnīgu informāciju (sk. pa kreisi EPSO kontā). Ja kandidātu iekļaus konkursu izturējušo personu rezerves sarakstā, tad šis CV tiks nodots darbā pieņemošajiem dienestiem;
  • attiecībā uz izglītību tiek prasīts, lai kandidātam būtu vismaz bakalaura grāds. Kandidāti drīkst pievienot arī citus diplomus, taču tikai par tām studijām, kas pabeigtas līdz termiņa beigām;
  • studenti, kas augstskolā mācās pēdējo gadu (pirms bakalaura grāda iegūšanas), drīkst konkursā piedalīties, ja viņiem diplomu izsniedz līdz 2018. gada 31. jūlijam.
    Viņiem ir jāatzīmē attiecīgā rūtiņa, kas ir pieteikuma veidlapas pirmajā cilnē.
Reference number: 

Vai atbilde noderēja?